Yılbaşı Konseptine Uygun Dekorasyon Önerileri

Yılbaşı Konseptine Uygun Dekorasyon Önerileri

Yeni yılın yaklaştığı bu günlerde herkes kendine göre bir plan yapmaya başladı- belki bir konser, belki bir parti, belki de kısa bir tatil… Hepsi kulağa eğlenceli gelse de, sevdiklerimizle evimizin samimi ortamında geçireceğimiz renkli bir yılbaşı partisinin yeri her zaman ayrıdır… Siz de böyle düşünüyorsanız ve bu yılki planınız yılbaşını evinizde aileniz ya da arkadaşlarınız ile geçirmekse, yaşam alanınızı partiye en şık şekilde hazırlamanızı sağlayacak ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz!

 

İşte evinizde eğlenceli bir yılbaşı konsepti oluşturmak için yapabilecekleriniz…

 

Oturma Odanıza Renk Katın

Misafirlerinizi ağırlayacağınız, sevdiklerinizle hep beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz oturma odası, yeni yıl dekorasyonuna başlamak için uygun bir nokta… Özellikle de ahşabın ağırlıkta olduğu bir oturma odasına sahipseniz; birkaç küçük dokunuşla sıcak, samimi bir yılbaşı dekorasyonu yapabilirsiniz! Yılbaşı dendiğinde ilk akla gelen renkler olan kırmızı, yeşil ve beyazın ağırlıkta olduğu koltuk şalları, yastıklar ve çeşitli yılbaşı süslerini kullanarak oturma odanızda yeni yıla uygun bir atmosfer oluşturmanız mümkün. Tabii yılbaşı ağacını ve ışıkları da unutmayın!

Önerilen Ürün: Piculet 145x180 Sarı/Oranj Koltuk Şalı

Önerilen Ürün: Piculet 45x45 Oranj Yastık

 

Sofra Sunumunu Farklı Kılın

Yemek, evde verilen yılbaşı partilerinin en önemli aşamalarından biri olduğundan, dekoratif anlamda sofra sunumu da en az oturma odası kadar önemli hale gelmektedir. Gelen misafirleriniz ile hem sohbet edip hem yemek yiyeceğiniz, ya da gece boyunca yenilecek atıştırmalıkları servis edeceğiniz yemek masanızı yılbaşı konseptine uygun hale getirmek için ince detaylara önem vermeniz gerekiyor. Örneğin yeni yıl konseptine göre dizayn edilmiş bardak, tabak ve peçetelikleri tercih ederek, kolaylıkla geceye uygun bir sofra tasarımı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ortama sıcaklık katacak zarif mumlar, kırmızı renkli şık peçeteler hatta kozalak gibi akla yeni yılı getiren dekoratif parçalar ile ideal yılbaşı masasını oluşturmanız mümkün!

Önerilen Ürün: Boyner Evde Geyik Figürlü Kırmızı Kupa

Önerilen Ürün: Boyner Evde Dantel Desenli Kırmızı Yemek Tabağı

 

Dekoratif Aksesuarları Unutmayın

Salon ve sofra sunumu tamam olduğuna göre, sırada tabii ki aksesuarlar var... Söz konusu yılbaşı dekorasyonu olduğunda, dekoratif aksesuar seçenekleri neredeyse sınırsız… Bunlar arasından zevkinize ve evinizin dekorasyonuna en uygun parçaları bularak yılbaşı dekorasyonunuzu şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şık vazolarda yılbaşı çiçekleri, Noel Baba şapkaları, hediye çorapları, lambalar ve çok daha fazlası… Burada dikkat etmeniz gereken püf noktası, çok sayıda aksesuar alarak evi kalabalıklaştırmamak. Evinizin dekorasyonu ile uyumlu olacak birkaç şık aksesuar ile, evinizi mükemmel yılbaşı partisine hazır hale getirebilirsiniz!

Önerilen Ürün: Boyner Evde Biblo

Önerilen Ürün: Boyner Evde Mum

Önerilen Ürün: Boyner Evde Hediyelik