Yeni Yıla Yeni Bir Tarzla Girin!

Yeni Yıla Yeni Bir Tarzla Girin!

Hepimiz yeni yılın hayatımıza getireceği yeniliklerin heyecanlı bekleyişi içindeyiz. Yeni birliktelikler, sürpriz fırsatlar, renkli ortamlar, eğlenceli seyahatler ve daha fazlası bizleri bekliyor. Peki bu yeniliklerden bazılarını şansa bırakmayıp harekete geçmeye ne dersiniz? Örneğin yeni yıla hızlı bir giriş yapmak için kendinize özel bir plan hazırlayıp tarzınızı baştan yaratabilirsiniz! Sizin için hazırladığımız bu yazımızda bulacağınız öneriler, bu konuda ihtiyacınız olan ilhamı almanızı sağlayacaktır!

İşte sizi yeni yılda bambaşka bir havaya sokacak stil önerileri…

Tarzınızı Yeniden Keşfedin

Gündelik hayatta ya da özel günlerde seçtiğimiz kıyafetlerin sadece şık olması yetmez; aynı zamanda bu parçaların bizi yansıtması da gerekir. Feminen kıyafetler mi sizi daha iyi ifade ediyor yoksa maskülen tarafa mı yatkınsınız? Kombinlerinizin temelini klasik parçalar mı oluşturuyor yoksa rahatınız daha mı öncelikli? Belki de bunları tekrar düşünerek tarzınızı yeniden keşfetmelisiniz... Özgür ve rahat bohem giyim, zıt ve canlı renklerin hakim olduğu eklektik giyim; tüllü, dantelli, incili parçalarla oluşturulan sofistike giyim gibi birçok tarz arasından sizi en çok yansıtanı bularak kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz!

Trendlerden Yararlanarak Özgün Bir Stil Oluşturun

Özgün olmanın çoğu zaman dönemin trendleriyle ters düştüğü düşünülse de, siz kendi tarzınıza yakın olan popüler parçaları istediğiniz şekilde kullanarak modayı lehinize çevirebilirsiniz. Örneğin sportif bir tarza sahipseniz bu kalem eteklerden, klasik bir tarza sahipseniz sırt çantalarından uzak duracağınız anlamına gelmez! Bu sezonun trendlerinden kadife kalem etekler ve elbiselerle spor ayakkabılarınızı, nakışlı gömleklerle yırtık jeanlerinizi, topuklu ayakkabılarla sırt çantalarınızı kombinleyerek kendinize özgü yeni bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz!

Yeni Bir Saç Rengi ve Saç Modeliyle Tazelenin

Siz de uzun zamandır aynı saç modelini kullandığınızı, saç renginizin ise yeterince sizi yansıtmadığını düşünüyorsanız; yeni yıla girerken yapacağınız en köklü değişiklik saçlarınızı yenilemek olabilir! Örneğin omuz hizasındaki lob model, saç uçları çenede biten bob model ve yüzünüze hareket katacak kahkül ya da perçemler, tercih edebileceğiniz popüler saç modelleri arasında! Saç renginden sıkılanlar ise ten rengine uygun cesur bir tonu uygulayabilir ya da saçlarına krape, ombre gibi küçük dokunuşlar yapabilirler!

Aksesuarlarla Tarzınızı Güçlendirin

Tarzımızın en önemli detayları kuşkusuz aksesuarlarda saklıdır. Kıyafetimizle uyumlu renk ve modelde seçtiğimiz çanta, ayakkabı, gözlük, saat ve benzeri aksesuarlar, kombinlerimizin en önemli tamamlayıcılarıdır. Bu nedenle bu yıl kendinize yeni bir giyim tarzı oluştururken aksesuarlara önceki yıllardan daha fazla önem vermenizi tavsiye ediyoruz. Kıyafetiniz ne olursa olsun bileklikten yüzüğe, fulardan şapkaya kadar kullandığınız her küçük ayrıntı ile stilinizde fark yaratabilirsiniz!