Yeni Okul Dönemi İçin Akıllı Alışveriş Rehberi!

Yeni Okul Dönemi İçin Akıllı Alışveriş Rehberi!

Mini mini birler, çalışkan ikiler uzun bir yaz tatilinin ardından yeniden okula dönmek için beklemedeler… Yeni okul döneminin başlamasına sayılı günler kala neredeyse her evde aynı tatlı telaş var; okul alışverişi. :) Anne babaların okul çantasından, yağmurluğa kadar uzanan uzun bir ihtiyaç listesini tamamlamak için koşturduklarını tahmin ediyoruz. İşte bu güzel heyecana biz de ortak olmak istedik ve anne babalar için rehber niteliğinde bir alışveriş listesi hazırladık. Hazırsanız başlayalım.

Fonksiyonel Bir Okul Çantası

Çocukların okul yolundaki yükünü az da olsa hafifletebilmek için fonksiyonel ve çok gözlü bir okul çantası seçmek çok önemli. Okullu günlerin belki de en önemli aksesuarı için renk ve desen konusundaki tercihi ise onlara bırakmanızı öneriyoruz.

Ürün Önerisi: Morikukko Desenli Kapüşonlu Sırt Çantası

Sporcu Minikler için Eşofman Takımı

Sağlıklı bir yaşam için gün içinde hareket şart. Uzmanlar neredeyse her gün bu konu hakkında konuşmalar yapıyor ve uyarılarda bulunuyorlar. Küçüklerimizin de daha aktif olmalarını sağlamak ise bizim görevimiz. Yeni okul döneminde ona güzel bir eşofman takım alabilir, seveceği her hangi bir spor dalı ile meşgul olması için cesaretlendirebilirsiniz.

Ürün Önerisi: Nike Eşofman Takımı

Sonbaharın Kurtarıcısı Yağmurluk

Sonbahar demek biraz da yağmur demek. Güneşli ve açık havalar bir anda karar değiştirebilir ve ani yağmurlar bastırabilir. Çocuklarımızın hazırlıksız yakalanmalarını önlemek için onlara yük olmayacak hafif bir yağmurluğu da alışveriş listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Ürün Önerisi: Color Kids Yağmurluk

Her Mevsimin Olmazsa Olmazı Hırka

Havaların akşamdan sabaha sıklıkla değiştiği sonbahar aylarında hırkalar tüm miniklerimizin kurtarıcısı. Öğlen saatlerinde tepedeki güneşin etkisi ile hırkadan bunalsalar bile akşamüstü eve dönüş yolunda size teşekkür edeceklerinden eminiz :)

Ürün Önerisi: Limon Erkek Çocuk Fermuarlı Gri Hırka

Yeni okul döneminde tüm çocuklarımıza başarılar diliyor, daha pek çok okul ürünü için sizleri Boyner.com.tr ’ye bekliyoruz.