Yeni Haftaya Hazır Mısınız?

Yeni Haftaya Hazır Mısınız?

Bayram tatilinin ardından işe başlama telaşı 4 bir yanımızı sardı. Daha önce sizlerle tatil bavulunun olmazsa olmazlarını anlattığımız bir yazı paylaşmıştık. Şimdi tatil sonrası kombinlerinde! ‘Acaba bugün ne giysem?’ sorunuzu 4 gün sürecek bu hafta için 4 kombin önerisi ile cevaplıyoruz.

Tek Parça Şıklığı: Tulum

Bu yazın favorisi tulumlar tek parça ile şık bir görünüm yakalamak isteyenlerin favorisi. Yeni haftada enerjinizi yüksek tutmak için canlı renklerde bir tulum tercih etmenizi öneriyoruz. Tulumunuzu uzun kolyeler ve yüksek topuklu sandaletlerle tamamlayabilirsiniz.

Ürün Önerisi: Goldie Tulum

Romantik Stil: Pileli Etekler

Dizimizin altına kadar uzanan pastel tonlarda uçuş uçuş etekler bu yaz romantik görünümleriyle hepimizin gönlünü fethetti. Sonbahara transfer olacağından emin olduğumuz bu etekler günlük hayat için de çok güzel bir alternatif. Bu etekleri espadrillerle ve bileklerinizi tümden kaplayan çoklu bileziklerle kombinleyebilirsiniz. Serin yaz akşamları için bir de ipucumuz var. Gün içindeki romantik stilinizi, bedeninize biraz bol gelen dökümlü sweatshirtler ve çok renkli saç bantları ile daha spor bir akşama taşıyabilirsiniz.

Ürün Önerisi: House Of Camellia Etek

Bir Klasik: Elbiseler

Çiçekli ya da çizgili… Hatta belki puantiyeli. Konu şıklık olunca hepimizin sevgilisi elbiseleri pas geçmek olmazdı. Dilediğiniz bir deseni rahat sandaletlerle birlikte giyebilir, elinize alacağınız hasır bir çanta ile yaz modasına bir selam çakabilirsiniz :)

Ürün Önerisi: Vero Moda Elbise 

Modanın Yaramaz Çocuğu: Şortlar

Modanın yaramaz çocuğu şortlara mesafeli duranlarınız olabilir. Ancak ön yargılarınızı bir kenara bırakmanızı öneriyoruz. Şortları dökümlü ince gömleklerle ve topuklu ayakkabılarla birleştirdiğinizde ortaya çıkan çabasız şıklık sizi şaşırtabilir. Sadece yaz tatili için değil, günlük hayatın şık ve rahat tavrı için de en iyi seçeneklerden biri şortlar olabilir. Söylemedi demeyin :)

Ürün Önerisi: North Of Navy Şort