Yeni Evli Çiftler için Hediye Alternatifleri

Yeni Evli Çiftler için Hediye Alternatifleri

Yaz ayları tatil severlerin yanı sıra evlilik planları yapan çiftlerin de gözdesi. Düğün sezonu olarak da adlandırabileceğimiz bu mevsimde pek çok yakınımız tatlı bir telaşa kapılıyor ve yeni bir hayata ilk adımlarını atmak için hazırlanıyor. Onların heyecanına ortak olmak ve bu özel günleri daha anlamlı kılmak hepimizin dileği... Biz de boş durmadık ve yoğun bir düğün takvimi ile geçen bu dönemi mercek altına aldık. Konumuz düğünün hemen akabinde gerçekleştirilen ev ziyaretleri! Hemen hemen hepimizin aklını kurcalayan ‘Acaba giderken nasıl bir hediye alsam’ sorusunun cevabı için yazımıza bekleriz.

En Güzel Anılar İçin Çerçeve

 

İstisnasız her yeni evli çifti mutlu edeceğinden emin olduğumuz hediye seçeceğini listenin en başına koyduk. Birlikteliklerine dair pek çok anıyı evlerinin farklı köşelerinde yaşatmak isteyen çiftler yeni bir fotoğraf çerçevesine asla hayır demezler.

Ürün Önerisi: Boyner Evde Çerçeve

Kışa Hazırlık; Koltuk Şalı

 

Sıcak havalar aklımızı başımızdan alsa da bir yandan da kış kapıda. Zamanın göz açıp kapayana kadar geçtiğini göz önünde bulundurduğumuzda, soğuk kış akşamlarında film keyfine eşlik edecek bir koltuk şalı yeni çiftler için hiç fena olmaz diyor ve listemizin ikinci sırasına koyuyoruz.

Ürün Önerisi: Boyner Evde Koltuk Şalı 

Çiçek Açan Evler İçin Vazo

Özellikle canlı çiçekler girdikleri her ortamda bahar etkisi yaratıyor. Evlerin enerjisini bir anda yükselten çiçekler güzel bir vazoyu da hak ediyor. Vazoların kabarık alışveriş listelerinin arasında gözden kaçan bir ev ürünü olduğuna dair duyumlar alınca dayanamadık ve güzel bir hediye seçeneği olarak listemize kattık.

Ürün Önerisi: Boyner Evde Vazo