Yeni evlenenler için Alışveriş Önerileri

Yeni evlenenler için Alışveriş Önerileri

Sözler verildi, yüzükler takıldı, tatlı telaşlarla birlikte mutluluğa koskocaman bir kapı açıldı! En güzel heyecanların yaşandığı bu süreçte, yeni evlenecek çiftlerimiz için alışveriş önerilerimizi derledik…

Mis kokulu lezzetler: Mutfak

Mutluluğa açılan lezzet kapıları sizin mutfağınızdan geçsin istiyorsanız, size ilk olarak mutfak alışverişiyle başlamanızı öneririz. Mutfak, şüphesiz en keyifli ve kendinizi en rahat hissedeceğiniz alanlardan biri olacaktır. Sadece yemek yapmak ve yemek dışında, aynı zamanda ailece ya da misafirlerle sosyalleşilen bir alan olan mutfak; her detayıyla düşünülmesi gereken, evin başlıca alanlarından biri. Bardak, tabak, çatal-kaşık, yardımcı robotlar, dekoratif aksesuarlar ve daha nicesi mutfağınızın olmazsa olmazlarından. Evin belki de en çok detay düşünülmesi gereken yeri olan mutfağınız için, zevkinize uygun ve kullanışlı ürünler tercih etmelisiniz.

Önerilen Ürün: Tefal Titanium Ingenio Stackable Orta Set Tencere Seti​

Önerilen Ürün: Homend 2802 Functıonall Mutfak Robotu El Blender Seti

Banyo Detayı

Banyolar, her ne kadar evin en az vakit geçirilen yerleri olarak görülse de; kişiye temizliği çağrıştırmasıyla birlikte yeterince önem kazanmıştır. Evin her köşesinde olduğu gibi banyolarda da evin karakterini yansıtabilirsiniz. Banyonuzda; aydınlık, ferah görünen, pelüş banyo havlularıyla destekleyeceğiniz ya da daha loş, hasır halılarla hatta rahatlatıcı mumlarla bir uyum yaratabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz.

Önerilen Ürün: Sarev Paspas

Önerilen Ürün: Sarev BORNOZ TAKIM

Rahat Yatak Odaları

 

Yatak odası düzenlemeleri, evin diğer bölümlerinden daha fazla rahatlık isteyen bir alandır. Kaliteli uyku için yatak odası düzenlemelerinizde rahatlık, sağlığınız açısından da oldukça önem arz ediyor. Rahat bir yatak, yastıklar ve nevresim takımları listenizin başını çekiyor. İlk olarak kendinize en uygun yatağı seçmelisiniz. Özellikle ortopedik yataklar ve Vsco yataklar daha rahat ve sağlıklı bir uyku için ideal.
Yatak odanızdaki ambiyans ve uyum da güzel ve verimli bir uyku için oldukça önemli.  

Önerilen Ürün: Sarev Darcy Keten Tek Kişilik Nevresim

Evin Süsü: Dekoratif Eşyalar

Evinizin bütününde ve odalarında yansıttığınız karakteri desteklemenin en iyi yolu: dekorasyon ürünleri! Evinizin bütünlüğünü sağlayan, ufak detaylarla hareketlilik ya da sadelik sağlayan; küçük gibi görünse de bütüne bakıldığında bir ahenk yaratan dekoratif eşyalar oldukça önemli. Koltuk şalları, vazolar, çerçeveler, tablolar, halılar ve daha nicesi! Dekoratif ürünler her dönem trend, her dönem revaçta. Siz de doğru ürünler seçerek, evinizde çok daha hoş bir kompozisyon yaratabilirsiniz.

Önerilen Ürün: Mc Adam`s 10 cm Kahve Biblo

Önerilen Ürün: Mia 38 cm El Biblo