Yazdan Kışa Transfer Olan Saç ve Makyaj Trendleri

Yazdan Kışa Transfer Olan Saç ve Makyaj Trendleri

2018 yılının yazı tasarım dünyasının çalışkan arıları sayesinde hem minimal hem de iddialı dokunuşları ile her bakımdan ilham veren bir sezon oldu. Gün batımları ile başımızı döndüren bu mevsimde renkler ve ışıltı her zaman ön plandaydı. Peki sıcaklıkların hızla düştüğü bugünlerde hangi saç ve makyaj trendleri kalıcı olacak dersiniz? Yazdan kışa transfer olacağına kesin gözü ile bakılan trendleri sizin için derledik.

Eskimeyen Bukleler

Grease müzikalinden fırlamış gibi hissettiren kabarık bukleler bu yazın olmazsa olmazlarındandı. İşte bu eğlenceli görünüm sadece yazda kalmadı ve kendini sonbaharın kollarına bıraktı.

Ürün Önerisi: Babyliss C332E Sublime Touch 32mm Saç Maşası

Tatlı Bir Şeftali

Çok ince bir fondötenle renk tonu eşitlenmiş, nemli ciltler bu yazın vazgeçilmezleri arasındaydı. Bu ferah dokunuşlu makyaj görünümüne yaz boyunca şeftali tonları eşlik etti. İşte bu tatlı şeftali durduğu yerde durmadı ve yeni sezonun renk paletleri arasında girmeyi de başardı. Sonbahar ve kış boyunca şeftali tonlarını sıklıkla görmeye devam edeceğiz.

Ürün Önerisi: Clinique Allık

Küt Küt Küt

Çene hizasında biten jet kesimli küt saçlar bu yazın en dikkat çekici trendi idi.  Bu modelin kış güzelliğinin de favori detaylarından biri olacağını hatırlatıyor, yeni denemeler için kuaförünüzle görüşmenizi tavsiye diyoruz.

Canlı Kırmızı  

          

Mevsimler gelir geçer ama kırmızının modası hiç geçmez. Parlak kırmızılar yerini daha koyu kiremit tonlarına bıraksa da kırmızının her tonu yeni sezonda da moda!    

Ürün Önerisi: Lancome Ruj

Retro Saçlar

60’lar ya da 90’lar… Bu sezon dönem görünümleri hayli popülerdi. Saçlardaki yansıması ise içe ya da dışa kıvrılarak çekilmiş fönlerdi. Moda ve güzellik dünyası bu trendi çok sevmiş olacak ki yazdan sonbahara transfer etti.

Ürün Önerisi: Philips ProCare Keratin HP8361/00 Saç Düzleştirici