Yaz Davetlerinde Giyebileceğiniz 4 Elbise Modeli

Yaz Davetlerinde Giyebileceğiniz 4 Elbise Modeli

Şık davetler, evlilik törenleri, mezuniyet geceleri ya da ev partileri… Çok farklı amaçlar ile gerçekleştirilen tüm bu etkinliklerin bir ortak noktası varsa, o da akıllara “Ne giyeceğim?” sorusunu getiriyor olmaları… Eğer yazın gelmesiyle birlikte sizin de katılmanız gereken davetlerin sayısı artıyorsa ve hangi davete ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, bu liste tam size göre!

İşte bu yaz katılacağınız davetler için kıyafet seçimi yaparken size fikir verebilecek 4 yazlık elbise ve abiye modeli…

Tek omuzlu abiyeler hala çok moda

Ürünü incele.

Modası hiç geçmeyen tek omuzlu abiyeler bu yaz da davetlere şıklık katacak. Özellikle de geniş omuzlu kadınlara çekici bir görünüm kazandıran bu abiyeleri tercih edecekseniz, tek omuz dekoltesini desteklemek için diğer kolun tamamen ya da kısmen kapalı olduğu modellere yönelebilirsiniz. Görseldeki midi boy tek omuzlu abiye modeli, hem rengi hem de dar formuyla şık davetlerde boy göstermek için ideal!

Göz alıcı bir görünüm için düşük omuzlular

Davetin en çok söz edilen isimlerinden biri olmak istiyorsanız, biraz risk almanız gerekebilir. Gerek rengi gerekse kalıbı ve dekolte detaylarıyla herkesin kolay kolay üzerinde taşıyamayacağı abiye modellerini tercih ederek tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Özellikle de görselde yer alan abiye gibi; kırmızı rengiyle göz dolduracak, düşük omuz detayıyla görünümünüze cazibe katacak bir model ile herkesin beğenisini kazanmanız mümkün!

Ürünü incele.

Yaz günleri için canlı bir seçenek: Çiçekli elbiseler

Eğer işlemeli ya da dantelli gibi iddialı abiye modellerini tercih etmek istemiyorsanız, kıyafetinizi seçerken doğadan ilham alabilir, tercihinizi çiçek desenli kumaşlardan yana kullanabilirsiniz. Gündüz ve akşamüstü kokteylleri için ideal olan çiçekli elbiseler ile açık burunlu stilettoları kombinleyerek oldukça canlı ve enerjik bir görünüm elde etmeniz mümkün. Fiziğine güvenenler ise dar kalıplı yazlık elbiselere yönelebilir…

Ürünü incele.

Daha resmi davetler için sade seçimler

Katılacağınız davet için abartıdan uzak ama dikkat çekici zarif bir şıklık yakalamak istiyorsanız, koyu renkleri tercih edin… Özellikle de gece katılacağınız, daha resmi bir havanın hakim olacağı davetlerde, düz saten kumaşları ve dantel detaylarla süslü abiye modelleri amacınıza uygun olacaktır.

Ürünü incele.