Vizyon Şıklığı

Vizyon Şıklığı

Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Altın Küre ve BAFTA  ödülleri ile sinema dünyasının en iyileri seçildi. En iyi filmler, oyuncular, yönetmenler hatta film müzikleri! Peki senenin modaya yön veren filmleri hangileri oldu? Sizler için son dönemlerin en ikonik moda filmlerini bir araya getirdik!

Biraz Müzik!

Uçuş uçuş flare elbiselerin eğlenceli müzikler ile hareketlendiği La La Land, oyuncuları ve sahneleriyle olduğu kadar muhteşem kostümleri ile de beğeni kazandı. Özellikle Emma Stone’un filmle özdeşleşen sarı elbisesi yeni bir trendin başlangıcı olabilir.

29826475976_f173df6900_b

Elbise: https://goo.gl/pxG1Or

Yıldız Savaşları Geri Döndü

Uzun bir aradan sonra yeni filmleri ile aramıza dönen Star Wars, ikonik karakterleri ile tüm hazır giyim markalarının koleksiyonlarında yer almaya başladı.

28411948565_2a5a0e9b6f_b

Ayakkabı: https://goo.gl/6iU39O

First Lady Natalie

Natalie Portman’ın First Lady Jacqueline Kennedy’i canlandırdığı Jackie filmi vintage kostümleri büyük beğeni kazandı. İnci kolyeler, nostaljik şapkalar ve döpiyesler Jackie filmi ile geri dönüyor. 60’lı yılların atmosferi, şık kostümleri ve Natalie Portman’ın muhteşem oyunculuğu ile Jackie izlenmesi gereken filmler arasında üst sıralarda!

a-9TBR3Mmvol

Küpe: https://goo.gl/DPHHJM

Ceket: https://goo.gl/WXNCqD

En Beklenen Film

Disney masalından beyazperdeye uyarlanan Beauty and The Beast, 17 Martta sinemalarda! Emma Watson’ın duru güzelliği, Disney’in büyülü atmosferi ve muhteşem kostümleri ile ikonik filmler arasında yer alacağı şimdiden belli olan Beauty and The Beast, sezonun en beklenen filmlerinden biri!

31030554835_0a32d752bd_b