Uzun Kabanlar ile 5 Kombin

Uzun Kabanlar ile 5 Kombin

Boyu her sezon daha çok uzayan kabanlar bu sene bileklere kadar uzandı! Renk skalası oldukça geniş olan uzun palto ve kabanların modelleri de pek çok tarza uyacak şekilde çeşitli… Peki kış aylarında en büyük zaaflarımızdan biri olan kabanların uzun modelleri hangi parçalarla nasıl kombinlenebilir? Bu sorunun cevabı seçtiğimiz ayakkabı modelleri ve önerdiğimiz kıyafet seçimleriyle hazırladığımız bu yazıda saklı!

İşte uzun kabanlar ile yapacağınız 5 kombin!

Zarif Stiletto Kombinleri

İş hayatında ya da özel davetlerde şık ve dikkat çekici görünmenin en büyük sırrı olan stilettolar, uzun kaban modelleri ile birleştiğinde çok daha gösterişli hale geliyor! Mini ya da diz hizasındaki eteklerle yaptığınız stiletto kombinlerinizi uzun paltolarınızla bir araya getirdiğinizde, bulunduğunuz ortamda zarafetin temsilcisi olabilirsiniz!

Önerilen ürün: House of Camellia kaban

Bot ile Kolay Kombinler

Kış ayları boyunca severek giydiğimiz botlar uzun paltolarla yakaladıkları uyum ile de işimizi epey kolaylaştırıyor! Botlarınızın rengi ve modeli ne olursa olsun; jeanlerinizle yapacağınız zahmetsiz kombinleri, üzerinize atacağınız uzun kabanlarla kolayca tamamlayabilirsiniz! Renkli atkılar ve botunuzla benzer detayları içeren kol çantanız ise uzun kaban kombininizi destekleyecek en güzel aksesuarlar!

Önerilen ürün: Koton Kaban

Spor Ayakkabı ile Rahat Kombinler

Siz de soğuk kış aylarında bile spor ayakkabıdan vazgeçmeyenlerdensiniz, uzun kaban kombinlerinde onlara da yer var! Minimal tasarımlı kabanlarınızla ister renkli ister beyaz spor ayakkabılarınızı tercih ederek hem dışarıda geçireceğiniz uzun vakitler veya alışverişleriniz için konforlu, hem de sırt çantasından el çantasına kadar pek çok çanta çeşidini uydurabilecek kadar kullanışlı bir kombin yaratabilirsiniz!

Önerilen ürün: Black Pepper kaban

Kurtarıcı Çizme Kombinleri

Etek kombinlerinde kadınlar için dış giyimin ilk tercihlerinden uzun kabanlar, mini eteklerin en büyük kurtarıcısı olmaya devam ediyor! Kış aylarında yapacağınız hem sıcak hem de rahat kaban kombinlerinizde, diz altı ya da çorap çizmelerinizle birlikte mini eteklerinizi tercih edebilirsiniz. Şapka ya da berelerinizle tamamladığınız kıyafetiniz, özel günler için uygulayabileceğiniz en kolay kış kombini!

Önerilen ürün: Beymen Studio palto

Maskülen Oxford Ayakkabı Kombinleri

Kendinize maskülen giyim tarzını daha çok yakıştırıyorsanız; çeşitli renk ve modeldeki bağcıklı oxford ayakkabılarla yapacağınız kaban kombinleri tam size göre! Ayakkabınızın şeritlerinde ya da desenlerindeki renklerle uyumlu olarak seçeceğiniz uzun kaban modellerini, bilek hizasındaki kumaş pantolonlarla kombinleyerek stilinize havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz!

Önerilen ürün: Koton kaban