Trend Alarmı: Leopar Etkisi

Trend Alarmı: Leopar Etkisi

Her sezon mağazalarda görmeye alışık olduğumuz leopar deseni bu yıl eskisinden farklı olarak hepimizi biraz doz aşımına uğratacak gibi :) Şapkadan çoraba nereye baksak onu görüyoruz. Desensiz, düz renk tasarımların kalbimizdeki yeri elbette bambaşka. Ama tüm moda endüstrisini etkisi altına almış bu trende kayıtsız kalmak da olmaz. Nispeten ağır diyebileceğimiz bu desenle gözü yormayan şık kombinler yapmak mümkün. Leopar deseninin doğru kullanım rehberi için sizi şöyle alalım.

Siyahla Nötrleyin

Leopar deseni kullanırken aklımızdan çıkarmamamız gereken ilk kural; denge. Tepeden tırnağa leopar görünümü özellikle günlük yaşam için abartılı olabilir. Örneğin leopar desenli bir bluzu siyah bir kalem etekle ya da düz kesim siyah bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Bu kombin için aksesuar seçiminizde de seçiminizi yine sadelikten yana yapmanızı öneriyoruz.

Ürün Önerisi: House Of Camellia Leopar Desenli Bluz

Ters Köşe; Jean+ Leopar

Jeanler, sadece günlük stilin bir parçası olmaktan çıkıp dünyaca ünlü galalarda bile boy göstermeye başlayalı çok oldu. Geceden gündüze en kolay taşınabilen moda parçası olması da cabası :) Hepimizin sevgilisi jeanleri leopar deseniyle de zahmetsizce kombinlemek mümkün. Bizim önerimiz leopar desenini aksesuarlarınızda kullanmanız yönünde. Düz renkte salaş görünümlü bir hırka, favori jeaniniz ve leopar desenli kısa bir bot! Büyük halka küpeleri de unutmayalım :) İşte şimdi ‘o malum’ buluşmaya hazırsınız!

Ürün Önerisi: Fabrika Leopar Desenli Tokalı Bot

Küçük Detaylarda Leopar

 ‘Leoparlı bir bluz sadece tek parça bile olsa bana çok gelir’ derseniz, sizi leoparlı aksesuar cennetine bekleriz. Tasarımcılar, çoraptan kemere her yeri leopar desenine bezemişken seçim yapmanız çok kolay olmayacak. Örneğin sezon bir diğer gözdesi düz renk triko elbiseleri leopar desenli bir kemerle beraber kullanabilirsiniz. Leopar trendini ucundan da olsa yakalamak isteyenler için küçük el çantaları da ideal bir seçim olabilir.

Ürün Önerisi: Koton Leopar Desenli Yeşil Şal

Tek Parçada İddialı Görünüm

Ve tabi ki elbiseler… Detaylara ayıracak vaktim yok derseniz, leopar desenli bir elbise ile hem iddialı hem de havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu durumda çantadan kabana geri kalan tüm parçaların sade ve desensiz olması gerektiğini de hatırlatalım.

Ürün Önerisi: Random Leopar Desenli Bordo Elbise