Trençkot Dokusunda Hayat Bulan Çekicilik: My Burberry Black

Trençkot Dokusunda Hayat Bulan Çekicilik: My Burberry Black

İkonik My Burberry kokusunun efsanevi Heritage trençkot modelinden ilham alınarak yorumlanmış, iddialı aromalarıyla nefes kesen My Burberry Black; kadınların tenine sıcak ve yoğun flora etkisini yansıtıyor. Markanın kreatif direktörü olan Christopher Bailey ile parfümör Francis Kurkdijan tarafından yaratılan My Burberry Black, Londra bahçelerinin zengin kokularını siyah Burberry Heritage trençkot modelinin tensel dokunuşuyla birleştiriyor.

Gelin; kokusundan şişe tasarımına kadar her detayıyla sizi etkisi altına alacak bu kokuyu daha yakından inceleyelim!

Davetkar Kokuların Tensel Dokunuşu…

Üst notasında büyüleyici tesiriyle tüm vücudunuzu saracak yasemin çiçeği, orta notasına hakim olan baştan çıkarıcı tatlı gül ve şeftali nektarı, alt notalarında ise cezbedici kuvvetiyle kehribar ve paçuli; My Burberry Black’in eşsiz kokusunun bileşenlerini oluşturuyor. Zengin amber eşliğinde cezbedici esansların ortaya çıkardığı etkileyici kokusuyla My Burberry Black; Thomas Burberry yaratıcılığında tasarlanan su geçirmez trençkot kumaşının tende uyandırdığı pürüzsüz hissi yaşatıyor.

My Burberry Black’in tasarımı; Burberry Heritage trençkot modelinin orijinal detaylarını yansıtan kehribar rengi cam şişesi, kendine özgü düğmelerinin ifadesi olarak koyu kemik görünümlü taş rengi kapak ve altın renkli kabartması ve elle bağlanan İngiliz dokuması gabardin fiyongundan oluşuyor. İkonik trençkot ayrıntılarıyla bir saygı duruşu niteliği kazanan şişe tasarımı, doğal çiçek özleri ile afrodizyak etkili davetkar kokusuyla My Burberry Black; tüm kadınlara bedenlerinde bambaşka bir deneyim yaşatacak.

Duyusal yoğunluğun ön planda olduğu bir kadın parfümü olan My Burberry Black; tende yarattığı gizemli ve bağımsız his ile özellikle de kış mevsiminde kadınlar için oldukça dikkat çekici bir parfüm seçeneği. Gösterişli davetler ve özel gecelerde ilgi uyandırıcı ve cezbedici bir koku arayanların gizemli gücü olacak My Burberry Black; Sevgililer Günü için de düşünülecek son derece anlamlı bir hediye!