Temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz ayında hem yeniayın, hem de dolunayın olumlu etkileri görülecek… Eğer siz de burcunuzu önümüzdeki günlerde nelerin beklediğini merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız temmuz ayı burç yorumlarına göz atmanızda fayda var!

Koç

Temmuz, koç burcu için aile ve arkadaşlık ilişkilerinin ön plana çıkacağı bir ay olacak. Temmuzun ilk yarısında, Merkür Koçların çocuk ve aşk evinde olacağı için, bu konulardaki sorunları çözmenin tam zamanı!

 

Boğa

Boğaların burç yorumuna göre bu ay iletişimle ilgili sorunları kolaylıkla çözülecek. Tüm Boğaların sosyal yaşantısı hareketlenirken; özellikle de tanıtım, pazarlama ve yatırım alanlarında çalışanlar için epey kârlı bir ay geçecek. 

 

İkizler

İkizler için temmuz aşk ve iş ile dolu olacak… Aşk hayatında hareketlilik yaşayacak İkizler burcunun, öte yandan finansal konuları da ihmal etmemesi gerekiyor. Kazançları artırmanın yollarını aramak ve kariyer planı yapmak için doğru zaman!

 

Yengeç

Yengeçlerin temmuz ayı burç yorumu, yeniayın da etkisiyle oldukça olumlu... Şans ve fırsatlarla dolu olan temmuz ayında; uzun zamandır tasarlanan planlar uygulamaya koyulabilir, ayrıca yeni başlangıçlara da adım atılabilir. 

 

Aslan

Aslanların kendilerini çok iyi hissedecekleri bir ay olacak! 10 Temmuz itibarıyla gerek özel hayatlarında gerekse finansal durumlarında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yalnızca, etraflarındaki kişileri yönlendirmeye çalışmaktan vazgeçmeleri gerekiyor…

 

Başak

Burç yorumlarına göre temmuzun ilk yarısını oldukça enerjik bir şekilde geçirecek olan Başaklar, ayın ikinci yarısında bireysel aktivitelere yönelecek. Bedensel ve ruhsal anlamda dinlenmeye çekilmek ve yaşanılan kararsızlıklara bir son vermek gerekiyor.

 

Terazi

Temmuz ayında gezegenlerin konumu, Terazilerin kariyerleri için önemli gelişmelerin yaşanmasına vesile olabilir. Terazilerin iş hayatlarında parlayacakları bu dönemde, aile ilişkilerini de ihmal etmemeleri gerekiyor.

 

Akrep

Akreplerin burç yorumlarına göre eğitim, seyahat ve yurt dışı ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanacak. Akrepler, tatil planı yapmasalar bile kendilerini farklı yerlerde bulabilir, iş hayatında beklenmedik teklifler alabilir.

 

Yay

Temmuz, Yaylar için sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bir ay olabilir! Bir iş seyahatinde ya da eğitimde sürpriz bir şekilde aşık olmaları mümkün… Ayrıca, finansal durumları da yine ani bir gelişme ile rahatlayacak!

 

Oğlak

Temmuz ayı burç yorumlarına bakılırsa, Oğlakların ikili ilişkilere dikkat etmesi gerekebilir… Aile içinde yaşanacak çekişmelere ve özel hayattaki sıkıntılara karşı yapıcı davranmak gerekiyor. Ayrıca 4 Temmuz’daki yeniay, Oğlakların evlilik evlerinde gerçekleşecek!

 

Kova

Kovaların burç yorumlarına göre bu ay sağlık ile ilgili konulara daha fazla özen gösterilmesi gerekiyor… Venüs-İkizler geçişi de, Kovaların aşk hayatlarında beklenmedik gelişmelerin yaşanmasına yol açabilir.


Balık

Temmuz ayı, Balıkların ailelerine odaklanacakları bir ay olacak. 20 Temmuz’daki dolunay sayesinde daha dışa dönük olacakları birkaç gün yaşayacak, evlilik törenleri ve partiler gibi aktivitelere sıklıkla katılacaklar.