Temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz ayında gökyüzü bizi kısmi bir Güneş tutulması ile selamlıyor. Buna bir de Mars’ın Ağustos sonuna kadar sürecek geri hareketini eklediğimizde biraz daha dikkatli ve fevrilikten uzak davranmamız gereken bir ay ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Ancak bir yandan da iş dünyası ve yeni yerlere seyahat etmekle alakalı çok güzel fırsatlar söz konusu… Gelin temmuz ayı bizlere neler getirecek beraber bakalım.

 

Koç Burcu

Sevgili Koç, bu ay mücadeleci yapınız ön plana çıkıyor. Pek çok alanda gücünüzü göstermek zorunda kalabilirsiniz. Neyse ki sizin tanıyan herkes ne kadar dirençli biri olduğunuzu biliyor. Siz yine de çok şiddetli ve kavgacı olmayın. Size teklif edilen nazik yardımları geri çevirmeyin. Bu dönemde yoğun stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Lütfen dikkatli olun ve kendinize çok yüklenmeyin. Bazen kısa bir mola vermek olaylara biraz uzaktan bakmanızı ve daha sağlıklı kararlar almanızı sağlar. Küçük bir kaçamak size çok iyi gelebilir.

 

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, bu ay gündeminizde neredeyse sadece ilişkiler var. Bekar ve çekingen boğalar bile etkiye karşı koyamayacak ve doğanın çağrısına kulak vererek yeni insanlarla tanışmaya çok daha açık olacaklar. İlişkisi olan boğalar için ise bağları güçlendirme vakti. Genel halinizin aksine bu ay biraz daha değişken bir ruh halinde olabilirsiniz. Bunu dert etmeyin ve kendinize biraz esneklik tanıyın. Planlı ve programlı olmak iyidir ama her zaman değil.

 

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu, bu ay içinde bulunacağınız yoğun tempo sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Lütfen kendinize çok yüklenmeyin. Sevdikleriniz onları ihmal ettiğinizi düşünüp sitemkâr davranabilir. Ancak sizin onların gönlünü nazikçe alacağınızdan hiç şüphemiz yok. Kariyerinde uzun süredir yeni bir atılım için hazırlanan ikizler burcu üyeleri için vakit gelmiş olabilir. Sadece biraz daha gayret ederek hedefinize ulaşabilirsiniz. Az kaldı :) Bu ay iştahınız biraz artabilir. Lütfen güzel ve kalabalık sofralara aldanmayın, sağlıklı beslenme rutininizden çok uzaklaşmayın.

 

Yengeç Burcu

Ayın burcu Yengeç… Bu ay gökyüzü sizin için özellikle kariyer alanında çok cömert. Çok önemli bir atılım fırsatı kapınızı çalmak için hazırda bekliyor. Uzun süredir gösterdiğiniz gayretler nihayet fark edildi. Çevrenizde size gereksiz sitemlerde bulunduğunu düşündüğünüz kimseler varsa enerjinizi aşağı çekmelerine izin vermeyin.  İlişkileri biraz beklemeye alabilirsiniz. Bu ay özellikle sosyal ve özel hayatınızda önemli kararlar almaktan kaçınmanızı öneriyoruz. Doğum günü ayınızın keyfini çıkarmanızı ve kritik kararları en azından bir ay ötelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Aslan Burcu

Sevgili Aslan burçları, bu ay için size en önemli tavsiyemiz sevdiklerinizi ihmal etmemeniz. Yaptığınız her işe tutku ile bağlandığınızı ve tamamen ona odaklandığınızı biliyoruz. Ancak aşk ve ilişkiler için de zaman ayırmalısınız. Bu aralar aklınızda daha önce hiç denemediğiniz bir spor dalını denemek vb gibi bir plan varsa lütfen dikkatli olun. Birkaç küçük sorun canınızı sıkabilir. Bunlara saplanıp kalmamanızı ve sorunun bir çözümü olduğunu hatırlamanızı öneriyoruz.

 

Başak Burcu

Temmuz ayı Başaklar için tam bir ikilem ayı…Özellikle partner seçiminde gelgitler yaşamanız mümkün. İlk görüşte çok ideal gibi görünen birinin o kadar muhteşem bir seçim olmadığı gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Özellikle sanatın herhangi bir dalı ile uğraşan başak burçları yaratıcılık konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Biraz nefes almanızı ve kendinize zaman tanımanızı öneriyoruz. Merak etmeyin ilham periniz sizi terk etmedi.

 

Terazi Burcu

Sevgili Terazi burcu, haziran ayı sizin için tam bir zihinsel hazırlık süreci idi. Atmak istediğiniz adımlar için uzun uzun düşündünüz ve planlar yaptınız. Temmuz ayı ile beraber bu zorlu sürecin sonuna geldiniz. Temmuz ayında harekete geçeceksiniz. Hayatınızdaki kişi ile aranızdaki bağ da giderek güçleniyor. Gökyüzü sizden yana.

 

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, temmuz ayı sizin için göz açıp kapayana kadar geçecek. Uzun süredir kendiniz böylesine yoğun bir tempoda bulmamıştınız. Neyse ki çalışmaktan yılmayan birisiniz. Bu süreci iyi yönetebilmeniz bir öncelik listesi oluşturmanızı öneriyoruz. Bu listeye özel hayatınızı da eklemeyi unutmayın. Bu ay sizin için fiziksel bir değişimin de habercisi. Miskin geçen kışın ardından fazla kilolarınızdan kurtulmanın tam vakti. Açıkhava egzersizleri favoriniz olacak.

 

Yay Burcu

Bu ay yakın çevrenizden birinin yaşadığı bir üzüntü sizi de derinden etkileyebilir. Sevdiklerinize karşı her zaman duyarlı ve ilgili olduğunuzu biliyoruz. Ancak lütfen kendinizi çok yıpratmayın. Bu arada iş hayatınızda kışa kadar sürecek uzun bir projeye başlamanız mümkün olabilir. İşe başlarken tereddüt duyabilir ve çekimser kalabilirsiniz. Neyse ki gökyüzü sizden yana. Her şey çok güzel ilerleyecek.

 

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burçları, bu ay sizin için tam anlamıyla bir değişim ayı. Bu değişimin en çok hissedileceği alan ise kariyeriniz. İş arkadaşlarınız arasında adeta bir yıldız gibi parlayacaksınız. Sabırla beklediğiniz o an geldi. İstediğiniz anlaşmayı yapabilir ya da beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Bu ay dikkat dağınıklıklarından şikâyet etmeniz mümkün. Ancak bu durum geçici. Temmuz ayı yeni başlangıçlara da gebe. Yeni bir hobi edinmenin tam sırası.

 

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, bu ay gökyüzü sizin için birtakım çatışmaların habercisi. Hayat arkadaşınızla ya da ailenizle ters düşmeniz mümkün. Ancak iyi haber şu ki bunlar kalıcı şeyler olmayacak. İş yerinde birtakım kıskançlıklar söz konusu olabilir. Size önerimiz kulağınızı tıkamanız ve yolunuza bakmanız. Tüm bu gerginliklerle baş edebilmek için sosyal hayatınızı canlandırmanızı tavsiye ediyoruz. Açık hava konserlerini takip edin :)

 

Balık Burcu

Sevgili Balık burçları, bu ay kalbiniz pırpır. Yüreğiniz ağzınızda bir haber bekliyor gibisiniz. Öyleyse güzel haberi verelim; hayalini kurduğunuz o şey ne ise bu ay kavuşuyorsunuz. Sizin için ayın şanslı burcu desek yanlış olmaz. Gönlünüzden geçenin ne olduğunu tam olarak bilemesek de gökyüzü bunun daha çok özel hayatınızla alakalı olacağına işaret ediyor. Ne diyelim? Hayırlısı :)