Tatil Bavulunuz İçin 3 Harika Öneri

Tatil Bavulunuz İçin 3 Harika Öneri

Yaz demek günün her saatinde tatil hayalleri kurmak demek… Kimilerimiz mevsimin ilk tatilini yaptık bile. Kimilerimiz ise büyük gün için hala beklemede. Kurduğumuz hayallerin bir yanında ise hep aynı soru; acaba tatilde ne giysem? Bu sorunun yanıtının pek de kolay olmadığını biliyoruz. Ancak bavulunuza ekleyeceğiniz birkaç anahtar parçanın da hayatınızı kurtarabileceğini hatırlatmak istiyoruz. Stilinden tatilde de ödün vermek istemeyenler için yaz bavuluna muhakkak eklenmesi gerekenleri aşağıda sıraladık.

Çiçekli Elbiseler

İlkbaharın ve yazın habercisi çiçek desenler bu yıl altın çağını yaşıyor desek yalan olmaz. Uzun ya da kısa neredeyse tüm elbiselerde gördüğümüz çiçek desenleri ne zaman görsek içimiz pozitif bir enerji ile doluyor. Uzun ya da kısa tüm çiçekli elbiseleri birkaç küçük dokunuşla gündüzden geçeye taşımak da mümkün. Hem romantik hem de sportif bir görünüm için gün içinde spor ayakkabılar ile kombinleyebileceğimiz çiçek desenli elbiseleri, biraz daha ön planda olmak istediğimiz yaz akşamlarında da dolgu topuklu ayakkabılarla tamamlayabiliriz. Tek elbise iki stil… Hiç de fena değil :)

Ürün önerisi: Network Sazlık Desenli Yeşil Elbise

Espadriller

Isınan havalarla beraber adeta özgürlüğünü ilan eden ayaklarımız için ilk akla gelen modeller şüphesiz ki sandaletler ya da terlikler oluyor. 2018 yazının terlik ve sandalet trendlerini geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmıştık. Ancak yavaş ve emin adımlarla ilerleyen espadrilleri de hem aklınızın hem de bavulunuzun bir köşesinde bulundurmanızı öneriyoruz. Hasır tabanı ile ayaklarımızdaki terleme vb gibi sorunların da önüne geçen espadrillerin düz, işlemeli ya da çiçek desenli olanları da mevcut. Özellikle mini kot şortlarınızla harika bir uyum yakalayacağından emin olduğumuz espadrilleri yaz bavulunuza eklemeyi unutmayın.

Ürün önerisi: Limon Zebra Desenli Espadril

Plaj Elbisesi ve Pareolar

Yazın hemen başında özenle yaptığımız bikini ve mayo alışverişe şimdilerde bir adım daha eklendi; plaj elbisesi ve pareolar… Artık mayo ve bikinilerimizi bu parçalardan bağımsız düşünmek neredeyse imkânsız. Bizim önerimiz ise asla bir tane ile yetinmemeniz. Mayo ve bikininizin renkleriyle uyumlu olacak şekilde bir tane pareo ve bir tane de plaj elbisesi seçebilirsiniz. Ne de olsa yazı ve kumsalları çok beklediniz.

Ürün önerisi: Bonesta Ponponlu Renkli Pareo