Tarzınıza Hava Katacak Şapka Modelleri

Tarzınıza Hava Katacak Şapka Modelleri

Kıyafetlere her zaman ayrı bir hava katan, fakat doğru kombinlemesi zor olabildiğinden kullanmaya herkesin cesaret edemediği aksesuarlardan biridir şapka... Halbuki yalnızca doğru şapka seçimiyle, sıradan bir kombini her yerde dikkat çekecek hale getirmek mümkündür… Eğer siz de görünümünüze farklılık katmak, kombinlerinize şık bir dokunuş yapmak istiyorsanız, bu yazıda derlediğimiz şapka modellerini ve onları doğru kullanmanızı sağlayacak stil önerilerini dikkate alın deriz…

İşte görünümünüze farklı bir hava katmak için tercih edebileceğiniz şapka modelleri…

Fedora

 

Fedora, erkeklere olduğu kadar kadınlara da yakışan şapka modellerinden biri... Genellikle havaların soğuduğu sonbahar ve kış mevsimlerinde büyük ve koyu renkli modelleri tercih edilen fedoralar, yazın da hem elbiselerin hem de şort kombinlerinin tamamlayıcısı olabilir. Serin havalarda yünlü modelleri, sıcaklarda ise pamukluları tercih edebilirsiniz.

Benzer Ürün: https://www.boyner.com.tr/compania-fantastica-sapka-556455

Hasır

 

Yaz aylarında, yalnızca deniz, kum ve güneşte değil, hemen hemen her yerde hasır şapkaları tercih edebilirsiniz. Kimi zaman turistik bir gezide güneşten korunmak, kimi zaman da görünümünüze farklılık katmak için kullanabileceğiniz hasır şapkalar, genel kanının aksine sadece bikini ve mayolar ile değil, fotoğraftaki gibi günlük kombinlerde de kullanılarak havalı bir görünüm ortaya çıkartabilirler.

Benzer Ürün: https://www.boyner.com.tr/boyner-fresh-sapka-608897

Pillbox

Törenlere ya da resmi davetlere katılırken tercih edilebilecek en şık aksesuarlardan biri de, pillbox şapkalardır. Bu seçkin modellerin özellikle de tül detaylı olanlarını ipekli ya da dantel abiyelerle tercih edebilir, kokteyl ya da davetlerde asil bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayrıca ceket ve mantolarınıza uygun renk ve dokulardaki modelleri tercih ederek, havalar serinlediğinde de şıklığınızdan ödün vermemiş olursunuz…

Ve Bere…

 

Yaz mevsiminin sonlarına yaklaşmakta olduğumuz, sonbaharın kapıda beklediği şu günlerde, şapkalardan bahsetmişken yakın akrabaları bereler için de küçük bir parantez açmak yanlış olmaz diye düşünüyoruz. Bere modelleri, yalnızca serin havalardan korunmanın iyi bir yolu değil, aynı zamanda günlük kombinler için romantik bir tamamlayıcı görevi de görebilir. Özellikle de renkli ve motifli modelleri günlük giyiminizin bir parçası haline getirebilir, kışı beklemeden resimde görebileceğiniz tarzda kombinler ile kapalı mekânlarda bile havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz!

Benzer Ürün: https://www.boyner.com.tr/vero-moda-sapka-120384