Tarzı İle Konuşanlarda Bu Hafta: Neslişah Çetin

Tarzı İle Konuşanlarda Bu Hafta: Neslişah Çetin

Neslişah Çetin 1990 yılında İzmir‘de doğdu. Üniversite eğitim hayatına kadar Bodrum’da yaşadıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünü okumak için İstanbul’a yerleşti. Üniversiteyi bitirdikten sonra İsviçre’ye Universita della Svizzera Itailiana' da pazarlama üzerine master yapmaya gitti.

Üniversitenin son yılında mezun olma stresinden uzaklaşmak amaçlı tamamen kendisi için gezi yazıları yazmaya başlamıştı. Çok sık seyahat eden biri olarak hiçbir kaygısı olmadan gezilerle ilgili paylaşımlarını sürdürürken giydikleri ve stili ile ilgili yoğun ilgi topladığını gördü. 2014 yılında gezi yazılarıyla başlayan blog yazarlığı zamanla sadece kendi tarzını ve seçimlerini paylaştığı bir platforma dönüşürken kısa zamanda büyük beğeni topladı. İddialı ve yalın stili ona bir çok yerli ve yabancı marka ile çalışma imkanı tanıdı. Neslişah 2014 yılında kendi markasını kurdu, 2017 yılında ise kendi adını taşıyan markasıyla severek yaptığı işinde ısrarı ve cesareti sayesinde iddialı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Orjinalliğin anlık çabalarla bir anda kazanılamayacağını çok iyi bilen Neslişah ruh halinin tarzını belirlemesine izin veriyor. Kendini ortaya koyuşu ve seçimleri parıltılısını artırırken onu bir adım daha öne çıkarıyor. Nasıl hissediyorsa öyle giyiniyor ve yenilikleri kendine göre uyarlıyor. Eski ve yeni trend parçaları bir arada kullanma cesareti stilinin özgünleşmesini sağlıyor. Spor şıklık onun için biçilmiş kaftan; çabasız ve etkileyici.  

Kendi kurallarını ve kendi işini yaratması Neslişah’ı kadınlar için önemli yapıyor. Ayrıca bunu  hissettiği gibi giyinerek, kendini yansıtmaktan çekinmeyerek ve taviz vermeden yapıyor. Genç yaşındaki girişimciliği ve işindeki tutkusu hayranlık uyandırıcı. Çalışmalarına yansıttığı duruşu ve enerjisiyle örnek alınması gereken bir kadın.

Neslişah'ın ışıltısını gösteren seçtiği ürünler ise hepsi Nike olmak üzere; t-shirt, sweatshirt, spor ayakkabı, sporcu sütyeni, mont, spor taytı gibi spora uygun rahatlıkta ve bir o kadar şık ürünler oldu! 

Neslişahın seçtiği ürünlere ulaşmak için tıklayabilirsiniz.