Tarzı İle Konuşanlarda Bu Hafta: Duygu Özaslan

Tarzı İle Konuşanlarda Bu Hafta: Duygu Özaslan

Duygu Özaslan henüz 26 yaşında. Yaklaşık olarak 4 yıldır makyaj ve moda üzerine bir Youtube kanalına ve onunla eşgüdümlü giden bir Instagram hesabına sahip. İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünü bıraktı ve modaya olan tutkusunun peşinden koşmayı tercih etti. Çeşitli dergilerde çalıştıktan sonra 25 yaşında kendi aksesuar ve giyim markasını kurdu. Keyif almak için yaptığı tasarlamak, video ve fotoğraf üretme işi tam zamanlı bir işe dönüştü. Bu dönüşümden çok memnun olan Duygu bunu bir başarı hikayesinden çok bir dönüm noktası olarak tanımlıyor.

 

Duygu Özaslan makyaj, cilt bakımı, güzellik ve moda üzerine videolar çekmeye devam ediyor. Makyajın yanı sıra bakım ve stil önerilerinde de bulunuyor. Videolarında takipçilerine sunduğu ayrıntılı uygulamalar ve ürün tanıtımlarıyla sevdiği ve sevmediği ürünleri samimiyetle aktarıyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Duygu Özaslan ülkemizde en çok takibedilen Vlogger’lardan birisidir. Kanalındaki büyük başarısı kendisinin deyimiyle onu hayallerinin ötesine taşımış durumda.

 

Duygu çok çaba göstermeden gösterişli ve özgüvenli görünmenin yolunu kendi tarzı ile yakalamış genç ve enerji dolu bir kadın. Ona göre giyinmek zıtlıklar ve kişisel dokunuşlarla oluşuyor ve makyaj ise bir zorunluluk değil.  

 

Duygu’nun şıklığını yansıtan ürünler için tıkla!

 

Duygu’yu kadınlar için önemli yapan noktalardan birisi yargılamalara kulak asmaması, kendi tarzında ve yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmesi. Bir diğeri ise tutkusunu izlemesi ve hayatıyla bütünleştirmesi. Ne olursa olsun kendisi olmak ve bunu yaşayabilmek onun için çok önemli. Kalıpları kabul etmeyen Duygu kendine has dokunuşlarıyla özel görünmeyi başarabilen ilham verici kadınlardan. Sevdiği işi yapma şansını yaratmış ve bunu çizgisinden ödün vermeden sürdürebiliyor.

 

Yaptığı işlere baktığımızda işini gerçekten ciddiye alarak ve severek yaptığını, zihninin açıklığını, başkalarının fikirlerini karar noktası olarak kabul etmediğini görebiliyoruz.

 

Duygu bu projede de kendi rengini basit yaklaşan ama şık tarzıyla ortaya koyuyor. Duygu’nun şıklığını yansıtan seçtiği ürünler ise; Nike Sporcu Sütyeni, Nike Eşofman Altı, Nike Günlük Ayakkabı, Nike Sweatshirt, Nike Tayt.

Duygu sorularınızı yanıtlamak için Kahve Sohbeti'nde sizi bekliyor!