Şubat Ayı Burç Yorumları

Şubat Ayı Burç Yorumları

Belirli tarihler arasında Ay ve Güneş tutulmalarına sahne olacak Şubat ayında tüm burçları olumlu ya da olumsuz pek çok gelişme bekliyor. Bazı burçlar maddi anlamda etkilenirken bazıları ikili ilişkilerinde umulmadık gelişmeler yaşayacak, bazıları ise ciddi kararlar alacak… Sizin burcunuzu ne gibi ilerlemelerin beklediğini merak ediyorsanız okumaya devam edin!

İşte sürpriz gelişmelerle Şubat ayı burç yorumları!

Koç

Şubatla beraber Koçlar yoğun bir sosyalleşme dönemine girecek. Hayatında yeni flörtler veya ilişkilerin gündeme geleceği Koçlar bu ay arkadaş davetleri, düğün, nikah gibi etkinliklerde bulunacaklar. Bu ay seyahat planları yapacak olan Koçlar, planlarını sonraki aylarda gerçekleştirebilecekler.

Boğa

Şubat ayı burç yorumlarına göre Boğalar için bu ay büyük değişimlerin başlangıcı olacak. Bu yıl içinde gerçekleşecek beş tutulmanın dördünde kariyer hayatları etkilenecek olan Boğalar, umulmadık başarılar kazanırken özel hayatlarında resmi imzalar atacaklar.

İkizler

Şubatta İkizlerin yaratıcılığı artacak! Özellikle reklam ve medya sektöründe çalışan İkizleri başarılı bir ay bekliyor. 11 Şubattan itibaren ufak gerginlikler yaşama ihtimali olan İkizlerin bu ay hayatı yakın çevresiyle geçireceği keyifli vakitlerle oldukça sakin geçecek.

Yengeç

Şubat başından itibaren gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmaları, Yengeçleri maddi anlamda olumlu etkileyecek ve gelirlerinde artış yaşanacak. Ancak sonraki haftalarda Uranüs’ün etkisiyle maddi kayıplar yaşayabilecek olan Yengeçler, 15 – 18 Şubat tarihler arasında küçük operasyonlar geçirebilir.

Aslan

Şubat ayı burç yorumlarına göre Ay tutulması ile birlikte Aslanları son dakika gelişmeleri bekliyor. İkili ilişkilerde uzun vadeli etkiler gösterecek gelişmelerin yaşanacağı bu dönemde Aslanlar önceki ilişkilere dönebilir ya da evlilik gibi ciddi kararlar alabilirler.

Başak

Giyimle alakalı konuların, estetik kaygıların ve perhizlerin ön plana çıkacağı bu ayda Başaklar, 11 – 19 Şubat tarihleri arasında sürpriz tanışmalar yaşayacak. Eski ilişkilerin gündeme geleceği Şubat ayında Başaklar evcil hayvan edinebilirler!

Terazi

Terazi burcu için Şubat ayı ilişkilerin oldukça yoğun geçeceği bir dönem olacak. Mevcut ya da yeni ilişkilerde olumlu gelişmelerin yaşanacağı ve çocuk sahibi olma kararlarının alınacağı bu ayda Teraziler küçük seyahat planları yapabilirler.

Akrep

Kariyerinde yükselişe geçecek olan Akrepler, Şubatta karşılarına çıkacak yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir. Ayın ilk iki haftası maddi kaynaklarında artış olacak Akrepler, 14 – 17 Şubat arası ise harcamalarına dikkat etmeli.   

Yay

Şubat ayı burç yorumlarına göre Yayları küçük yolculuklar ve yakın çevreden gelecek yeni haberler bekliyor. Şubat ayından itibaren ileriye dönük planlar yapacak olan Yay burçları, yeni eğitimlere gidebilir ya da yeni işler kurabilirler.

Oğlak

Finansal konuların gündeme geleceği Şubatta Oğlaklar hem güzel kazançlar elde edecek hem de ciddi harcamalar gerçekleştirecek. Umulmadık kazançların beklediği bu ayda Oğlaklar iş hayatındaki gelişmelerle ilgili değerli insanlarla önemli görüşmeler yapacak.

Kova

Üzerinde hem güneş hem de ay tutulmasının gerçekleşeceği Kova burcu bu ay, etkili duygusal değişimler ve gerginlikler yaşayacak. Yakın çevresiyle ilgili gündem dışı gelişmelerin ortaya çıkacağı bu ayda Kovalar, ikili ilişkiler ve iş ortaklarıyla ilgili olumlu sonuçlar elde edecek.

Balık

Ocak ayı boyunca ekonomik sıkıntılar yaşayan Balıklar, iş hayatında anlık kararlar almamalı ve mevcut yerlerini korumaya devam etmeli. 7 Şubat sonrasında maddi anlamda rahatlık yaşayacak olan Balıklar için 15 Şubattan itibaren ortak kazançlar güdeme gelecek.