Son Zil Çaldı Yılın Karne Zamanı!

Son Zil Çaldı Yılın Karne Zamanı!

Mini mini birler, çalışkan ikiler. Tüm yıl çalışıp didindiler, heyecanla bugünü beklediler. Sonunda o büyük gün geldi, son ders zili çaldı ve karneler dağıtıldı. Bu zil hem tüm yıl verilen emeklerin karşılığının hem de kocaman bir yaz tatilinin habercisiydi. Pek tabi ki en büyük ve en önemli mükafat çocuklarımızın güvenli ve kendilerini gerçekleştirebildikleri bir sosyal ortamda yeni şeyler öğrenmeleri ve aynı zamanda güzel arkadaşlıklar kurmuş olmaları. Uzmanlar yılın sonunda başarılı bir karne ile gelmiş çocukların desteklenmelerinin motivasyonlarını arttırmak için iyi bir fırsat olabileceğini belirtirken karnesi beklendiği gibi olmayan çocuklara karşı da özenli ve hassas davranılması gerektiğinin altını çiziyor.  O yüzden biz de karne bahane, çocukları sevindirmek şahane diyor ve yaz tatilinin hemen başında çocukları mutlu edebileceğini düşündüğümüz bazı hediye önerilerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

En Değerli Hediye; Aile Saati

Hiç şüphesiz, çocuğunuza verebileceğiniz en değerli hediye onunla birlikte geçireceğiniz zamandır. Bu sayede bir yandan aranızdaki bağı güçlendirirken bir yandan da ondaki gelişimi yakından takip etme imkanınız olur. Birlikte geçireceğiniz bu kıymetli zamanları daha eğlenceli hale getirebilmeniz için size aile oyunlarını öneriyoruz.

Ürün Önerisi: Sunman Oyuncak Dünyası Sihirbazlık Seti Aile Oyunu

Deniz, Kum, Güneş! Yazı Kim Sevmez?

Her yıl okullarda çalan son zille beraber yaz tatili için geri sayım da başlar. Hepimizin çocukluğunda unutulmaz anılar bırakan bu dönem özellikle deniz, kum ve güneşle birleştiğinde bir yaz rüyasına dönüşür. İşte bu sebeple sudan hiç çıkmak istemeyen çocuklar için terlikten, şapkaya tüm plaj kıyafetleri  ve aksesuarları şahane bir hediye olabilir.

Ürün Önerisi: North Of Navy Erkek Çocuk Turkuaz Şort Mayo

Yerinde Durmayan Çocuklara

Yaz tatili demek aynı zamanda dur durak bilmeden koşturmak, yeni spor dalları keşfetmek ve süreleri anne babalar tarafından hayli esnetilmiş oyun saatleri demek. Çocuklarımızın bu aktiviteleri rahatça yapabilmeleri için ayaklarının da rahat etmesi gerek :) Fiziksel temponun en üst seviyeleri çıktığı bu dönemde yeni bir çift spor ayakkabı her çocuğu mutlu edecektir diye düşünüyoruz.

Ürün Önerisi: adidas Dragon Günlük Ayakkabı

Tüm çocuklarımıza geride bıraktıkları yorucu eğitim-öğretim yılının ardından eğlenceli bir yaz tatili diliyor, daha geniş hediye seçenekleri için sizleri Boyner.com.tr’ye bekliyoruz.