Sokak Şıklığında Sonbahar Trendleri

Sokak Şıklığında Sonbahar Trendleri

File çorap

Asi ve cool görüntünün yanı sıra feminenliğin de referansı olan file çoraplar, bu baharda çokça tercih edilecek gibi görünüyor. Mini etek ve şortlarınızla kombinleyebileceğiniz uzun file çoraplar, yırtık jeanlerle de oldukça uyum sağlıyor. Önümüzdeki sezonda da modası devam edecek paçaları püsküllü jeanlerinizde ise bilekte file çoraplar kullanabilirsiniz. File çorap ile yaptığınız tüm kombinleri spor ayakkabınızla tamamlayabileceğiniz gibi, burnu kapalı sandaletleri de tercih edebilirsiniz. 

Çorap bot

Son zamanlarda sokak modasında karşılaştığımız trendlerden biri de çorap botlar. Hemen hemen her kıyafetle uyum gösteren çorap botları, hem baharda hem de kışın rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısa, küt veya sivri topuklu olarak bulabileceğiniz modellerden kısa ve küt olanları spor kıyafetlerle, sivri olanları daha klasik kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Dolabınızdaki tüm elbise ve eteklerle kullanabileceğiniz bu botlar, sizi pantolonlarınızla da oldukça şık gösterecek. 

Deri etek

İddialı görünmeyi sevenler için olduğu kadar spor giyinmeyi yaşam tarzı haline getirenler için de ilgi çekecek olan bir parça; deri etek. Bu sezonun en dikkat çekici trendlerinden olan deri etek, geniş bir yelpazeye yayılan modelleri ile kombinlemesi son derece kolay parçalardan biri. İster spor ister klasik görünümler için tercih edebileceğiniz deri eteklerin uzun pileli modelleri kadar kalem etek ya da mini etek formlarını da herhangi bir kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Siyahın asilliği bir yana, rengarenk modelleri ile de deri etek kombinleri bu bahar vazgeçilmeziniz olacak.