Şık Ve Rahat Adımları Buluşturan Ayakkabılar: Sneaker

Şık Ve Rahat Adımları Buluşturan Ayakkabılar: Sneaker

Nasıl olduğunu anlamadan, bir baktık ki sneakerlar her yerde! Her geçen gün değişik modeller ve yepyeni renkler ile karşımıza çıkan sneakerlar bu baharda da kendinden söz ettireceğe benziyor.

Kombinlerin en kurtarıcı ve en trend parçası sayılan sneaker renk ve modellerine gelin bir de beraber bakalım.
 

Beyaz Sneakerlar

Özellikle beyaz sneaker modelleri senenin en çok tercih edilen ayakkabı kategorisinde. Nedeni ise beyaz sneakerların hemen hemen her tarz, her renk giyimle kombinlenebilmesinde. Beyaz sneakerlar neyle giyilirse giyilsin, her kombinasyonda hem cool hem trend görünüyor. Gelelim en çok tercih edilen modellere; Air Force, Superstar ve Stan Smith bu trendin öncüleri. Dünyaca ünlü ayakkabı tasarımcıları bile beyaz sneaker modasını farketmiş olacak ki her geçen gün yeni bir model ile karşımıza çıkıyorlar.

Önerilen Ürün: Adidas Stan Smith Lifestyle Ayakkabı

Renkli Sneakerlar

Renkli sneakerlar, beyaz kadar olmasa da özellikle kadınlar tarafından tercih ediliyor. Jeanlerin yanısıra elbiseler ve eteklerle kombinlendiğinde oldukça şık ve trend bir hava getiriyor. Günden güne modelleri yenilenen ve renk skalası artan bu sneakerları bu yaz sokaklarda daha çok göreceğiz gibi duruyor.

Önerilen Ürün: Puma Suede Heart Pebble Wn's Günlük Ayakkabı

Çirkin Sneakerlar

‘’Ugly Sneaker’’ olarak piyasaya giren bu sneakerları seven kadar sevmeyen de çok. 90’lar havasının yeniden yorumlanıp avangart bir tavır kazandığı bu tasarımlar sokak modasının yeni parçalarından. Kaba görüntüsü, karmakarışık renk kombinasyonları ve yüksek fiyatları ile sezonun açık ara en çok ilgi gören modeli haline geldiler. Bu trend daha devam edecek gibi görünürken sizi ‘’ugly sneaker’’ ların en çok beğenilenleri ile tanıştıralım!

Önerilen Ürün: New Balance WCRUZOM Lifestyle Ayakkabı