Sezonun En Trend Saç Renkleri

Sezonun En Trend Saç Renkleri
Yeni sezona girmekte olduğumuz şu günlerde, gardıroplar ile birlikte, kadınların en önemli aksesuarları olan saçlar da değişime uğramaya başladı... Kimileri saçlarını kısaltırken, kimileri perçem bırakıyor; kimi kakülü tercih ederken, kimi katlı kesim yaptırıyor… Bunların yanında yenilenmenin en etkili yollarından bir tanesi de, tabii ki saç rengini değiştirmek... Eğer siz de bahara yeni bir saç rengi ile girmek istiyorsanız, trend olacak renklere şimdiden bir göz atmanızda fayda var!
İşte karşınızda; 2017 saç rengi trendleri!

En havalı ton: Metalik

Metalik deyince akla ilk olarak gri gelse de, hemen her rengin metalik tonu mevcut... Pembeden maviye, mordan yeşile, siz de aklınıza gelebilecek herhangi bir rengin metalik tonunu tercih ederek daha dikkat çekici saçlara sahip olabilirsiniz.

2017 saç rengi trendlerinin en çılgını: Gökkuşağı!


Gökkuşağının parlak renklerini saçlara uygulayabilmek oldukça zor da olsa, yetenekli bir saç tasarımcı bunu başardığı zaman sonuç büyüleyici oluyor! İster gökkuşağının 7 rengini, ister en trend saç renklerinden oluşturacağınız bir kombinasyonu tercih ederek saçlarınızda göz alıcı renk geçişleri yaratabilirsiniz!

Vazgeçilemeyenler: Doğal renkler

Röfle ve balyajla oluşturulan küllü sarı ve kumral tonları bu sezon da çok tercih edilecek gibi görünüyor... Saç rengi koyu olanlar, balyaj uygulamasında açık kahve tonlarını; saç rengi açık kahve olanlar ise en açık sarı tonları tercih ederek son derece doğal ve çekici görünen saçlara kavuşabilir!

Kararsız kalanlar için: Geçici renkler

Sezonun önemli trendlerinden bir tanesi de geçici boyalar olacak... Genelde 1 ay kadar bir süre saçlarda kalan bu boyalar, saçlara iddialı renkler vermek veya saç uçlarını aydınlatmak için ideal. Siz de geçici boyaları tercih ederek bu yaz saçlarınızı özellikle pembe, mor gibi cesur renklere korkmadan boyatabilir, veya hep çekindiğiniz o sarı rengi saç uçlarınıza uygulayabilirsiniz!

İlgili ürünleri görmek için lütfen tıklayınız.