Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Fikirleri

Belki yeni başladığınız, belki uzun yıllardır devam eden ve evliliğe doğru yol alan, belki de zaten mutlu sona ulaşmış olan ilişkinizdeki partnerinize, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nasıl bir hediye almayı planlıyorsunuz? İnternette, televizyonda ve hatta sokakta bile sürekli karşınıza çıkan hediye önerileri, size cazip ve samimi gelmiyor, daha anlamlı ve daha güzel bir hediyeye ihtiyaç duyuyorsanız, bu yazı tam size göre!

 

İşte birbirinden hoş 14 Şubat hediye fikirleri:

 

Şık Bir Aksesuar-Ayakkabı İkilisi

O kadar çok sevgiliye hediye fikri varken dikkat çekecek önerilerin başında gelen aksesuar- ayakkabı ikilisi, hemen herkesin hoşuna gidecektir. Kadınlar için mevsim şartlarına uygun bir bot ve zincirli bir çanta, erkekler için ise şık bir deri ayakkabı ile ayakkabıya uygun bir kemer, 14 Şubat hediyeleri içerisinden partnerinizi en çok mutlu edeceklerin başında gelmektedir. Sevgilinizin kombinlerine şık bir hava katmak gibi bir düşünceniz var ise, bu önerileri göz ardı etmeyin!

Kadın İçin Önerilen Ürün: Divarese Bot - Pierre Cardin Zincir Askılı Çanta

Erkek İçin Önerilen Ürün: Fabrika Erkek Kahverengi Deri Ayakkabı - U.S. Polo Assn. Kahverengi Kemer

 

Kokusu Akıllardan Çıkmayacak Bir Parfüm

Sevgilinizin gün boyu sizin aldığınız kokuyu üstünde taşımasını ve bu sayede sürekli sizi hatırlamasını istiyorsanız, kokusu akıllardan çıkmayacak bir parfüm, sevgiliye özel hediyelerden en etkilisidir. Özel olarak hazırlanan, müthiş bir aromaya sahip kadın parfümleri ile sevgilinizin her zaman dikkat çekici ve hoş bir kokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Erkek sevgiliye hediye olarak da değerlendirebileceğiniz parfümler, hiçbir zaman etkisini yitirmeyecek ve her zaman hatırlanacak hediyelerdendir.

Kadın İçin Önerilen Ürün: My Burberry Blush Edp 50 ml Parfüm

Erkek İçin Önerilen Ürün: Armani Ac Profumo Edp V60 ml Parfüm

 

Kış Aylarında Giyeceği Bir Kazak

14 Şubat hediyeleri için bir diğer önerimiz ise; şık ve kullanışlı bir kazak… Sevgilinizin sonbahar ve kış aylarında giyeceği, kıyafetleriyle şık bir şekilde kombinleyebileceği hoş bir kazak; hem uzun süre giyilebilecek, hem de soğuktan koruyabilecek güzel bir hediyedir. Sevgiliye özel hediyelerden olan detaylı kadın kazakları ve modern tasarım erkek kazakları, partnerinizin hoşuna gidecek ve sizi sürekli hatırlamasını mümkün kılacak hediyelerdendir.

Kadın İçin Önerilen Ürün: Stamina İnci Detaylı Kazak

Erkek İçin Önerilen Ürün: U.S. Polo Assn. Bisiklet Yaka Kazak

 

Ve Teknoloji Tutkunları İçin

Sevgiliniz bir teknoloji hastası ise, onu teknolojik aletler kadar heyecanlandıracak başka bir hediye yoktur. Yeni çıkan her teknolojik ürüne karşı heyecan besleyen ve hemen alarak üzerinde bütün incelemeleri yapan, kadın ya da erkek fark etmeksizin, sevgiliye en güzel hediye; kullanışlı ve kaliteli kameradır. Doğa fotoğrafları ve videolar çekmekten hoşlanan ya da her gittiği yerin görsellerini elinde bulundurmak isteyen bir sevgiliye bundan daha güzel bir hediye düşünülemez!

Kadın ve Erkek İçin Önerilen Ürün: Gopro HERO Session Aksiyon Kamera