Sevgililer Gününe Özel Dekorasyon Fikirleri

Sevgililer Gününe Özel Dekorasyon Fikirleri

Yılın en romantik günü yaklaşıyor! Siz de Sevgililer Günü’nü sevdiğinizle baş başa evinizde geçirmeyi tercih ediyorsanız, yapacağınız küçük değişikliklerle bu özel gece için son derece romantik bir ortam hazırlayabilirsiniz! Biz de bu içeriğimizde evinizi kısa sürede pratik bir şekilde dekore etmenizi sağlayacak önerilere yer verdik.

Keyifli vakit geçirebileceğiniz zarif bir Sevgililer Günü dekorasyonu için yazımızı okumaya devam edin!

Romantizm Kokan Mum ve Mumluklar

Sevgililer Günü için yapılacak romantik dekorasyonların en önemli parçalarından biri şüphesiz ki mumlardır. Evinizin her yerini süsleyeceğiniz hoş kokulu rengarenk mumlardan hem dekoratif öğe olarak hem de yaydıkları loş ışık ile aydınlatma biçiminde yararlanabilirsiniz. Farklı boyut ve şekillerde seçeceğiniz mumları evinizin koridorları, merdivenleri ve benzeri yerlerinde kullanabileceğiniz gibi daha küçük boyutlu olanlarını kırmızı ya da pembe renkte seçtiğiniz mumluklara yerleştirerek masa veya sehpa üzerinde de konumlandırabilirsiniz.

Önerilen ürün: Boyner Evde mumluk

Önerilen ürün: Boyner Evde mum

Kırmızı ve Beyaz Ağırlıklı Bir Yemek Masası

Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz için hazırladığınız yemeklerin lezzeti kadar sunum şekli de önemlidir. Zarif yemek takımları ve küçük aksesuarlarla zenginleştirilmiş şık bir yemek masası, tüm romantikliğiyle bu özel geceyi yansıtmalıdır. Tabaklardan masa örtüsüne kadar kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu yemek masanıza, runner gibi tamamlayıcı dekoratif ürünler ve romantik desenlerle süslü bir vazo içinde farklı türdeki kuru veya canlı çiçekler eşlik edebilir. Küçük mumlardan faydalanarak renkli peçetelerle hazırladığınız tabaklarınız ve kristal kadehlerinizden yansıyan ışıkla sevdiğinizin gözlerini kamaştırabilirsiniz!

Önerilen ürün: Boyner Evde yemek tabağı

Önerilen ürün: Boyner Evde runner

Kalp Detaylı Dekoratif Aksesuarlar

Sevgililer Günü dekorasyonu yaparken kalp detaylı aksesuarlara mutlaka yer vermelisiniz. Kırmızı ya da pembe renkli kalp şeklinde balonlar, yastıklar ya da kutular; evinizin çeşitli yerlerine dağıtarak kullandığınızda Sevgililer Günü konseptini yansıtmanıza yardımcı olabilir. Bunların yanı sıra yemek masanızı ya da sehpanızı renklendirmek için kalp şeklinde biblolar, çikolata paketleri ve çeşitli süs eşyalarından faydalanabilirsiniz.

Önerilen ürün: Esseniro aksesuar

Önerilen ürün: Boyner Evde biblo