Sevgililer Günü İçin Unutulmaz Bir Hediye

Sevgililer Günü İçin Unutulmaz Bir Hediye

14 Şubat’a sayılı günler kala hepimiz hayatımızdaki özel insana alacağımız o özel hediyenin arayışına -ve telaşına- düştük. Tabii ki bu telaş aynı zamanda onlara en iyisini alma isteğinin de bir yansıması... “Ne almalı?” “Nasıl seçilmeli?” “Nereden alınmalı?” gibi soruların sürekli akıllardan geçtiği şu günlerde, Boyner'in orijinal bir önerisi var.

Hediye seçmenin zorluğu onu kabul edecek kişide bırakmak istediğimiz etkiyle aynı oranda artıyor. Sahibiyle bütünleşmeyen alışılageldik hediyeler yerine, ona özel ve en hareketli anlarında üzerinde taşıyacağı bir şey almak aradığınız yenilik olabilir.  

Kullanıcısının ismiyle farklılaşmış, kalitesiyle en hareketli anlarda dahi konfor sağlayan bu ona özel hediye, yaratmak istediğiniz etkiyi sağlayacaktır. Dolayısıyla 14 Şubat yaklaşırken siz de farklı düşünün, farklı hatırlanın.

Sevgililer Günü için hayatınızdaki özel kadına alabileceğiniz, sizi unutulmaz kılacak muhteşem bir hediyeden bahsetmek istiyoruz.

Sporda, yürüyüşte ve günlük hayatta sundukları rahatlık ve konforla vazgeçilmezlerden olan spor sütyenleri, artık sevdiğinizin ismiyle kişiselleştirebileceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey, 12-13-14 Şubat tarihlerinde Akasya Boyner Nike alanına giderek dilediğiniz Nike spor sütyenini seçmek ve hediyenin şanslı sahibinin ismini yazdırmak.

En hareketli anlarda dahi esnekliği, hafifliği ve kuru tutma teknolojisiyle benzersiz destek sunan bu hediyeyi, hayatınızdaki özel kadının ismiyle farklılaştırın, ona kendini özel hissettirin!