Sevdikleriniz İçin Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Sevdikleriniz İçin Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Acısı ve tatlısıyla bir yılı daha arkamızda bırakıp yeni yıla yeni umutlar ile yelken açmamıza sayılı günler kaldı. Peki yeni yıla bu kadar kısa süre kalmışken siz sevdiklerinizi hangi hediyeler ile mutlu edeceğinize karar verdiniz mi? Cevabınız hayır mı? O zaman onlara yılbaşı hediyesi almanızı kolaylaştıracak önerileri içeren, özenle hazırladığımız bu listeyi sakın es geçmeyin!

 

İşte 2018’e girerken sevdiklerinizi mutlu etmek için göz önünde bulundurabileceğiniz yılbaşı hediye fikirleri…

 

Anne – Babanıza Özel Bir Hediye

Yeni yıl hediyesi seçerken genelde ilk sırayı her zaman anne - babalar alır. Anne ve babanıza sevginizi her ne kadar hediyeler ile anlatamayacak olsanız da, onları mutlu edecek, daha da önemlisi sizin için çok özel bir yere sahip olduklarını hissettirecek hediyeler tercih etmelisiniz! Anne - babanızı en iyi tanıyan sizlersiniz. Belki bir çiçek ve akşam yemeği, belki de ufak bir hatıralık ile onları mutlu edebilirsiniz ama bunların yerine daha iddialı bir yılbaşı hediyesi fikri istiyorsanız, bizim size önerimiz anneniz için şık ve zarif bir askılı çanta, babanız için ise her zaman kullanmak isteyeceği bir kravat ve kol düğmeleri olacak.

Baba İçin Önerilen Ürün: Cotton Bar Kravat ve George Hogg Kol Düğmesi

Anne İçin Önerilen Ürün: Beymen Askılı Çanta

 

Sevgilinize/Eşinize Aşk Dolu Bir Sürpriz

Mutlu zamanlar geçirdiğiniz ve unutulmayacak güzel anılar biriktirdiğiniz sevgilinize/eşinize yılbaşı hediyesi olarak ne almayı planlıyorsunuz? Sevgililer Günü, doğum günü ve yıldönümü hediyesi derken her sene pek çok kez hediye aldığınız sevgiliniz ya da eşiniz için aklınıza yeni yılda alabileceğiniz bir hediye gelmiyorsa, size yardımcı olacak birkaç fikrimiz var! Öncelikle ikiniz için özel bir anlam taşıyacak bir konser, ya da benzer bir etkinlik iyi bir fikir olabilir. Bunların yanı sıra, modası asla geçmeyen bir klasik olarak, romantik bir akşam yemeği eşliğinde verebileceğiniz şık bir saat, kolye ya da benzeri bir takı da hayatınızdaki özel insan için son derece uygun bir hediye seçeneği…

Erkek İçin Önerilen Ürün: Fossil FFS5335SET Kol Saati

Kadın İçin Önerilen Ürün: Swarovski Takım

 

 

En Yakın Arkadaşınıza Hoş Bir Jest

En yakın arkadaşınızı tabii ki çok iyi tanıyorsunuz ve nelerden hoşlandığını en iyi siz biliyorsunuz. Dolayısıyla ona ne alınacağını da en iyi bilen kişi sizsiniz. Yine de hayatınızda önemli bir yer kaplayan bu kişi için düşünebileceğiniz küçük bir yılbaşı hediyesi önerimiz var… Özellikle de şıklığına önem veren biriyse, onu hem soğuklardan koruyacak, hem de en güzel kombinlerini şık bir şekilde tamamlayacak bir atkı ve bere… Arkadaşınızın zevkine uygun atkı ve bere modellerini tercih edip, onu uzun yıllar kullanacağı hoş bir hediye ile sevindirebilirsiniz!

Erkek İçin Önerilen Ürün: Polo Atkı ve Fonem Aksesuar Takımı

Kadın İçin Önerilen Ürün: Fonem Atkı-Bere Takımı

 

Kardeşiniz İçin Anlamlı Bir Hediye

Ara ara kavga ettiğiniz, bazen çok kızdığınız ama her zaman sevdiğiniz, o olmadan yapamayacağınız kardeşinize nasıl bir yeni yıl hediyesi almayı düşünüyorsunuz? Belki sadece ikiniz için anlamı olan bir anıya gönderme yapacak bir hediye, belki de uzun zamandır istediğini bildiğiniz bir ayakkabı… Kardeşinize uzun ömürlü ve şık bir hediye almayı düşünürseniz, size ilk önerimiz kış ayları için ideal şık bir mont ve zevkine uygun bir bot olacak.  Tabii bunların yanı sıra, kardeşinize hiç unutamayacağı ve nesilden nesle aktarılarak bir aile hatırası olarak saklanabilecek anlamlı bir hediye almak isterseniz, kaliteli ve şık bir saat de ideal bir tercih olacaktır!

Erkek İçin Önerilen Ürün: İnci Bot ve Mustang Haki Çıkabilir Kapüşonlu Mont

Kadın İçin Önerilen Ürün: Wesse Kol Saati