Şehirde Bienal Modası!

Şehirde Bienal Modası!

Şehrin tasarıma doyduğu 3. İstanbul Tasarım Bienal’i başladı. Bir ay boyunca tasarımla iç içe yaşamaya hazır mısınız? Bu süre boyunca tasarım duraklarımız arasında Galata Rum İlköğretim Okulu, Studio - X ve İstanbul Arkeoloji Müzesi bulunuyor. Biz İnsan mıyız? başlığı altında, Beatriz Colomina ve Mark Wigley küratörlüğünde gerçekleşen Bienal, şehrin moda yönünü de değiştirdi! Özellikle Taksim, Karaköy ve Nişantaşı duraklarında bohem Bienal kızlarını görmeye hazır mısınız? Şehirde esen tasarım rüzgarına eşlik eden trendleri sizler için bir araya getirdik!

Oversize Dönüşü

Oversize kazaklar ve gömlekler kış aylarının vazgeçilmezleri arasında. Trend bir görünüm için oversize üst parçaları boyfriend denim ve sneakerlarınız ile kombinleyin.

collage3

Kazak: https://goo.gl/EvLttu

Yükselen Peluş Trendi

Sezonun yükselişe geçen trendlerinden biri de peluş ceketler. Tamamı peluş ya da detaylarında peluş barındıran parçalara bu aralar sıklıkla rastlıyoruz. Kış bohemlerinin de çok sevdiği peluş detaylar uzun süre yükselişte olacak gibi…

collage1

Peluş Ceket: https://goo.gl/CJpDro

Tulumlara Yer Açın!

Yazdan kışa taşınan bahçıvan tulumları, tulum elbiseleri kalın kazaklar ve uzun çoraplar ile kombinleyebilirsiniz. Kombinlemesi kolay tek parça tulumları her mevsim ve trend içinde seviyoruz!

collage2

Tulum: https://goo.gl/AhLBks

Şapka ve Bereler

Ponponlu bereler ve kovboy şapkaları mevsimin en sevilen aksesuarları arasında. Oversize paltolar ve chelsea botlar iler sonbaharın tadını çıkarın!

collage4

Şapka: https://goo.gl/pFM32G

Bere: https://goo.gl/HgCqeq

Yuvarlak Gözlükler

Güneş gözlüklerinin yanı sıra numaralı gözlükler de bir aksesuar olarak oldukça popüler. Bohem ve hipster görünümlerin olmazsa olmazı yuvarlak numaralı gözlüklerinizi kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız ile kombinleyebilirsiniz.

d7adff67a667a990c67217a62253fe8c

Gözlük: https://goo.gl/pWAbQ7