Özel Kadınlar İçin Özel Bir Parfüm: Marc Jacobs Decadence

Özel Kadınlar İçin Özel Bir Parfüm: Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs, ünlü parfümcü Annie Buzantian ile birlikte yarattığı ödüllü parfümü Decadence ile, seçkin kadınlara zengin ve kalıcı bir koku sunuyor. Popüler parfümlerin yer aldığı Marc Jacobs ailesinin en gözde üyelerinden biri olarak öne çıkan, kapak tasarımından baz notalarına kadar her detayı ile iddialı bir kadın parfümü olan Decadence, otoritelerden de tam not almayı başarmış etkileyici bir koku…

Gelin; yeni vazgeçilmeziniz olmaya aday Decadence’a biraz daha yakından bakalım…

Çiçek bahçesinden çıkmış gibi…

 

Marc Jacobs Decadence; ilk başta göz alıcı zümrüt yeşili rengi, yılan derisi görünümlü kapağı, altın renkli zinciri ve püskül detayı sayesinde son derece zengin bir görünüme sahip olan şişesiyle dikkat çekiyor. Daha sonra ise çiçek bahçelerinden çıkmış izlenimi uyandıran kışkırtıcı kokusu devreye giriyor. Formülündeki İtalyan eriği, Bulgar gülü, yasemin ve sıvı amber gibi bileşenler ile oldukça etkileyici bir karışım sunan parfümün üst notalarında, koklayanları daha ilk anlarda etkisi altına almayı başaran süsen ve safran; kalp notalarında zambak, Bulgar gülü ve Arap yasemini, etkisi saatler süren baz notalarında ise kokusu hafızalardan silinmeyecek papirüs odunları ile sıvı amber yer alıyor.

Özel geceler için ideal, kışkırtıcı bir koku…

Gittiğiniz ortamlarda teninizden yayılan çiçeksi esintiler ile baş döndürücü bir etki yaratma düşüncesi kulağınıza nasıl geliyor? Eğer cesur bir tarzınız varsa ve özel gecelerde kullanabileceğiniz, dikkat çekici imajınızı mükemmel bir şekilde tamamlayacak özel bir parfüm arıyorsanız, karşı koyulması güç bir çekiciliğe sahip olan Marc Jacobs Decadence sizin için ideal seçim olabilir!

Hemen Ürünleri İnceleyin.