Ocakta Katılabileceğiniz Eğlenceli 5 Etkinlik

Ocakta Katılabileceğiniz Eğlenceli 5 Etkinlik

Yılbaşı eğlencelerinin son bulduğu bu günlerde keyifli vakit geçirmek adına katılabileceğiniz etkinliklerin neler olduğunu bilmiyorsanız, bu yazı tam size göre! Festivallerden dans gösterilerine ve workshoplara kadar pek çok etkinliğin yer aldığı bu ayda, dahil olabileceğiniz keyifli etkinlikleri, bu yazımızda bulabilirsiniz!

İşte 2018’in ilk ayında katılabileceğiniz birbirinden eğlenceli 5 etkinlik:

Winterfest

Her sene düzenlenen ve artık bir gelenek halini alan Winterfest, 31 Ocak’ta Uludağ’da başlıyor! Uludağ’ın eşsiz manzarası eşliğinde kış sporlarını eğlenceli bir şekilde yapacağınız, pop müziğin güçlü isimlerinin vereceği konserler ile kendinizi şarkıların ritmine bırakacağınız ve gece etkinlikleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız Winterfest,tatil ve eğlenceyi bir arada istiyorsanız,15 Şubat’a kadar katılabileceğiniz bir etkinlik!

Ayder Kardan Adam Şenlikleri

Kış her ne kadar kendini göstermemiş olsa da Ayder’de düzenlenecek olan Kardan Adam Şenlikleri için yılın en doğru zamanı bu ayın 27-28’i! Rize’nin eşsiz yaylası Ayder’de gerçekleştirilecek olan, yöresel sanatçıların yer alacağı, kardan adamların ve çeşitli yarışmaların yapılacağı bu etkinlik, insanlar ile birlikte vakit geçirmeyi sevenler ve farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için muhteşem bir fırsat!

Uluslararası Rus Akrobasi Grubu

Katılacağınız etkinliklere çocuklarınız ile birlikte gitmek istiyorsanız, Uluslararası Rus Akrobasi Grubu’nun gösterisini sakın kaçırmayın! 25-28 Ocak tarihleri arasında TİM Show Center’da hünerlerini sergileyecek olan grupta; trapezciler, lastik kızlar, palyaçolar, bisiklet akrobatları, sihirbazlar ve daha nice yetenekli performans sanatçısı yer alıyor. Zor bölümleri nefesinizi tutarak izleyeceğiniz, eğlenceli ve keyifli bölümlerinde büyüleneceğiniz bu etkinlik, çocuklarınıza ve size sıra dışı bir gün geçirme fırsatı sunuyor!

Usla Workshop

Eğlenceli vakit geçirirken yeni bilgiler edinmenize imkan tanıyacak olan Usla Workshopları, 06- 27 Ocak tarihleri arasında sizleri bekliyor! Bıçak kesim tekniklerinden cheesecake yapımına, barista temel eğitiminden kebap-lahmacun kurslarına kadar tarzınıza uygun eğitimleri bulabileceğiniz, kendinizi geliştirmenize ve içinizdeki yaratıcı ruhu çıkarmanıza yardımcı olacak workshopları, bu ay içerisinde değerlendirebilirsiniz!

Troya - Anadolu Ateşi

12 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da ve Ankara’da toplamda 4 gösteri düzenleyecek olan Troya- Anadolu Ateşi, izledikten sonra bir kez daha izlemek isteyeceğiniz bir gösteri! Koreografisi ve dekoru tarihten ilham alınarak oluşturulan yüz yılın dans projesi Troya ile, Anadolu Ateşi sizleri mest etmeye hazırlanıyor! İstanbul ya da Ankara’da yaşamıyor olsanız bile, bu gösteriyi kaçırmamak için yolunuzu bu şehirlere düşürmenizde fayda var!