Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak Ayı Burç Yorumları

Bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bıraktık… Peki yeni yılda bizleri neler bekliyor? Siz de yılın ilk ayında ilişkileriniz, sağlığınız ve iş hayatınızda ne gibi değişiklikler olacağını merak ediyorsanız; sizin için bu yazımızda derlediğimiz burç yorumlarını okumadan geçmeyin!

İşte önemli ayrıntılarla Ocak ayı burç yorumları…

Koç

Ocak ayı Koçların kariyer hayatlarında yükselişe geçecekleri bir dönemin başlangıcı olacak. Özellikle 2 – 15 Ocak tarihleri arasında terfi, yeni iş fırsatları gibi gelişmeler Koçları bekliyor. Ocak ayı boyunca sağlığına dikkat etmesi gereken Koçlar, aile ve yakın çevresiyle ara ara gerginlikler yaşayabilir.

Boğa

Boğalar için Ocak ayının gündeminde iş arkadaşlıkları ve ikili birliktelikler var. İlişkilerin yoğun geçeceği bu ayda Boğalar, iş ya da eğitim için seyahatlere çıkacak ve mevcut ya da alınan eğitimlerin ertesinde ciddi sınavlar atlatacaklar.

İkizler

Ocak ayı burç yorumlarına göre İkizleri hareketli bir sosyal yaşam bekliyor. Bu ay topluluklar önünde kendilerini ifade ederken bulacak olan İkizler burcu, özellikle ayın 11 ile 17 tarihleri arasında beslenmesine dikkat etmeli. Kariyer hayatında beklentileri olan İkizler için bu ay terfi söz konusu olabilir.

Yengeç

Ocak ayı boyunca ikili ilişkilerin yoğun geçeceği, uzun süreli flörtlerin yaşanacağı Yengeçlerde ekonomik zorlanmalar gündemde… 2 ile 8 Ocak tarihleri arasında evlilik ya da iş ortaklığı gibi umulmadık teklifler alacak olan Yengeç burcunun bu konularda iyi düşünüp karar vermesi gerekiyor.

Aslan

Ocak ayı burç yorumlarına göre Aslanları, iş hayatında ve özel hayatında kendisinden gizlenen konuların ortaya çıkacağı bir dönem bekliyor. 17 Ocak haftası yakınlarından hayatları hakkında önemli eleştiriler alacak olan Aslan burcu, tavsiyelere kulak vermeli…

Başak

Başak burçları, Ocak ayının ilk iki haftası akrabalar, arkadaşlar, sivil toplum örgütleri gibi kalabalık ortamlara girecekler. 17 – 24 Ocak tarihleri arasında sevgili adayları ile tanıştırılabilecek olan Başaklar, tutkulu bir aşka yelken açabilirler!

Terazi

Ekonomik anlamda zor bir ay geçirecek olan Teraziler, ailelerinden alacakları destekle ciddi kayıplar vermeden Ocak ayını kapatabilecekler. Birlikte çalışmayı sevdikleri bir kişi işten ayrılacağı için üzülecek olan Teraziler, Ocak ayının son haftası yaşanacak yeni birliktelikler ile teselli bulacaklar!

Akrep

Ocak ayı burç yorumlarına göre Akrepler son derece başarılı bir döneme girecekler. Eğitim ve iş hayatında aynı anda pek çok işi yaparak başarılı adımlar atacaklar. 20 ile 26 Ocak tarihleri arasında ise aile çevresinden müjdeli haberler gelecek!

Yay

Ocak ayında fiziksel güzelliğini ön plana alacak olan Yay burcu; estetik operasyon, diyet gibi zayıflamaya ya da güzelleşmeye yönelik adımlar atabilirler. Küçük hırsızlıkların gündeme gelebileceği bu ayda Yay burçları kıymetli eşyalarına daha fazla dikkat etmeliler.

Oğlak

Ocak ayı boyunca Oğlak burcu için iş ve özel hayattaki ilişkilerde derinlikler artabilir. Dolunayın etkisiyle bu ilişkilerde ani gerginlikler yaşanabilir. Yeni birlikteliklerin doğacağı Ocak ayının son haftasında aynı zamanda maddi kazançlar gündeme gelebilir.

Kova

Ocak ayı burç yorumlarına göre Kovaları yeni iş teklifleri, iş değişiklikleri ve mevcut kariyerlerinde olumlu gelişmeler bekliyor. Dolunayın etkisiyle özellikle diş ve damak hastalıkları geçirebilecek olan Kova burcu, sağlığına özen göstermeli ve doktor kontrollerini aksatmamalı…

Balık

Ocak ayında Balık burcunu ikili ilişkilerinde değişiklikler bekliyor. Derin problemlerin etkisiyle çatışmaların yaşanacağı birlikteliklerinde öfkelerini kontrol etmesi gereken Balıklar, 17 Ocak’tan itibaren maddi kaynaklarda iyileşmelerle karşılaşacaklar.