Nisan Ayı Burç Yorumları

Nisan Ayı Burç Yorumları

Bu ay sorgulanmayan hiçbir şey kalmayacak!

2018 yılı her ne kadar bizleri yoğun bir gökyüzü gündemi ile karşılamış, zor günler ve zamanlar yaşatmış olsa da; baharın habercisi Nisan ayı, sıkıntıları geride bıraktıracak sıcacık bir enerjiyle üzerimize yansıyor! Hayatımızda bir şeyleri düzenlemeye çalışırken, bir yandan da çevremizdeki insanlara karşı duyarlı olacağımız bir ay bizleri bekliyor.

İşte tüm yansımalarıyla Nisan ayı burç yorumları!

 

Koç

Nisan ayında Koçları önemli gelişmeler bekliyor olacak. Bu dönemde enerjilerini yüksek tutup işlerine daha fazla önem vermeleri gerekecek. Tüm uğraş ve emeklerinin karşılığı ise ay sonuna doğru alacaklar.

 

Boğa

Boğa bu ay bazı işlerde, özellikle seyahat ve eğitime dayalı konularda adım atmakta zorlanacak ve bir takım sıkıntılarla karşılaşacak. Sürekli enerjilerini olumsuz etkileyen bir faktör olduğu düşüncesini yenmeleri durumunda Nisan ayının ilk haftalarında önemli gelişmeler yaşayacaklar.

 

İkizler

Nisan ayı, ikizler için güzel geçecek. Özellikle bu ay içerisinde sosyal hayat renklenecek, görüşmeye fırsat olmayan arkadaşlarla yeniden bir araya gelinecek. İkizlerin canını sıkacak tek şey para olacak. Ödemeler ve borçlar İkizlerin tadını kaçırıp, sinirlerini gerebilir.

 

Yengeç

Yengeçlerin bu ay gözden geçirmesi gereken konular olacak. Özellikle aile ve arkadaş ilişkilerine dikkat etmeleri, olması muhtemel gerginlik anlarında ortamı yumuşatması gerekecek. Evli Yengeçler ise durum biraz daha karışık. Eşlerin aileleri ile aralarının bozulması an meselesi.

 

Aslan

Aslanlar bu ay seyahat edecek gibi görünüyor. Nisan’ın ilk haftası iş hayatlarında bir takım engeller yaşayabilir ve bu durum kötü sonuçlanabilir. Fakat bitecek bir iş hayatı, Aslanlara eğlenceli bir dönemin kapısı açıyor olabilir.

 

Başak

Nisan ayı Başaklar için parasal konularda riskli gözüküyor. Daha önce tamamlamak istenilen ama tamamlanamayan tüm planlar bu ay Başak burçları için mümkün gözüküyor. Parasal durumları kontrollü şekilde çözdükleri durumda eğlenceli ve aktif bir Nisan ayı onları bekliyor olacak.

 

Terazi

Teraziler Nisan ayına ailesel sıkıntılar ile başlıyor. Özellikle eşleri ile kavga edebilir ve bu anlarda kendilerini kontrol edememeleri durumunda dönüşü olmayan bir sona gidilebilir. Nisan ayı Terazi için başından sonuna gergin geçecek.

 

Akrep

Akrepleri özel hayatlarında oldukça keyif alacakları bir ay bekliyor. Bu ay yeni insanlar ile tanışabilir, yeni ilişkiler başlayabilir ve Nisan ayını doyasıya yaşayabilirler. Dikkat etmeleri gereken tek şey ise sağlıkları. Eğlenceye kendilerini çok kaptırmaları sağlıklarını kötü etkileyebilir.

 

Yay

Yaylar, Nisan ayına borç içinde giriyor. Bütün ay parasal konularda sıkıntı yaşayacak olan Yayların ancak ay sonunda yüzleri gülmeye başlayacak. Bu ayı mutsuz geçirmemek için ise harcamalarına normale nazaran daha fazla özen göstermeleri gerekecek.

 

Oğlak

Nisan ayı Oğlak burçları için aşk ve sevgi içerisinde geçecek. Bu ay ailelerine olan sevgiyi daha çok gösterecek, özel hayatlarında ise romantik ve yüksek enerjili bir hava takınacaklar. Aşk hayatları, Oğlakların Nisan ayını iyi geçirmeleri için çok etkili olacak.

 

Kova

Kova burcunu bu ay şaşırtıcı bir haber bekliyor olacak. Yakın çevresinden alacağı kötü bir haber, Kovaların Nisan ayını alt üst edebilir. Bu durum karşısında gösterecekleri anlayış, sabır ve sakinlik kendisini ve çevresindeki insanları rahatlabilir.

 

Balık

Nisan ayı Balıklar için arkadaşlık ilişkilerinin bozulması demek. Bu ay karşılacakları kötü olaylar tüm ayı etkileyebilir ve keyifsiz bir ay geçirmelerine sebep olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde gösterecekleri öfke, kontrol altına alınabilirse Nisan ayı Balık burçları için pozitif bir hal alabilir.