Nakışlı/İşlemeli Kıyafetlerle 4 Kombin

Nakışlı/İşlemeli Kıyafetlerle 4 Kombin

Her yıl geçmiş dönemlerden ilham alınarak tasarlanan kıyafetler arasından nakışlı, işlemeli ve aplikeli detayların olduğu pek çok parça, gardırobumuzda epeyce yer kaplıyor artık! Özellikle sonbahar – kış sezonuna damgasını vuran bu trendi hem daha yakından incelemek hem de uygun parçalarla şık kombinler yaratmanızı sağlayacak fikirler vermek için sizlere bu yazımızı hazırladık.

En güzel nakışlı/işlemeli parçalarla yapılacak birbirinden şık kombinler için okumaya devam edin!

Çanta Kombinleri

Her geçen gün yenilenen ve bambaşka biçimlerde karşımıza çıkan çanta modellerine bu sene nakışlı ve işlemeliler de eklendi. Özellikle clutch dediğimiz küçük el çantalarında ve çapraz askılı kumaş ya da deri çantalarda sıkça kullanılan işlemeleri, sırt çantalarında da rahatlıkla görebilirsiniz. Yüzeyi payet, boncuk, arma gibi işlemelerle süslenen bu çantaları; çiçek desenli gömlek, kazak, t-shirt gibi parçalarla tamamlamak için tercih edebilirsiniz!

Önerilen ürün: U.S. Polo Assn çanta

Ceket Kombinleri

Çeşitli hayvan figürleriyle, çiçek desenleriyle ve pullarla süslenen ceketlere dolabınızda yer açın! Bu senenin yükselen trendlerinden bomber ceketlerin yanı sıra jean ceketler ve parkalarda da sıklıkla kullanılan nakışlı ya da armalı ceketler; alışveriş, arkadaş buluşması gibi rutin günlük aktivitelerde jeanlerinizle yapacağınız spor kombinlerinizin en rahat ve renkli dış giyim parçalarından biri olacak!

Önerilen ürün: Mavi ceket

Ayakkabı Kombinleri

Topuklu süet botlardan oxford ayakkabılara, babetlerden spor ayakkabılara kadar neredeyse bütün ayakkabı modellerine uygulanan işleme ve armalar; adeta ayakkabılara olan zaafımızı biraz daha arttırdı! Pek çok renge kolaylıkla uyum sağlayan çiçek aplikelerin ve çeşitli figürlerin işlendiği ayakkabılarınızı; ister uzun ister kısa, tek renkli ve desensiz eteklerinizle giymek için değerlendirebilirsiniz! En dikkat çekici aksesuarınız olacak tercih edeceğiniz bu modelleri jeanleriniz ve boru paça siyah pantolonlarınızla denemeyi de unutmayın!

Önerilen ürün: Limon bot

Pantolon Kombinleri

Kombinlerimizin zamansız parçalarından jeanler de işleme trendinden geri kalmadı tabi ki! Etnik desenlerle beraber işlenen çiçekli aplikeler ya da küçük boyutlu armalar, jeanlerimize bambaşka bir hava kattı. Bu jeanler sayesinde üzerindeki işlemelerle benzer renkleri yakalayacağınız stilettolarla klasik, spor ayakkabı veya botlarla ise rahat kombinler yapmanın ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız!

Önerilen ürün: Koton jean pantolon