Moda Dile Geldi: Konuşan Tasarımlar!

Moda Dile Geldi: Konuşan Tasarımlar!

Hadi itiraf edelim! Sosyal medya araçlarının da etkisiyle hepimiz giderek artan bir mesaj kaygısı içindeyiz.  Öyle ki, artık yazmak, çizmek ve hatta fotoğraf çekmek bile tek başına yeterli değil. Sesimizi daha yüksek sesle duyurmak ve düşüncelerimizi tüm dünya ile paylaşmak istiyoruz.

Neyse ki dünyaca ünlü tasarımcılar bu kaygılı halimizden haberdar olmuş olacaklar ki bu yıl moda adeta dile geldi. Mayodan, şapkaya pek çok tekstil ürününde gördüğümüz bu ‘mesaj verme’ trendine biraz daha yakından bakmak istedik.

Mesaj Alındı(!)

Bu yaz neredeyse tüm mayoların bir mesajı var.  Kimileri kadın olmanın gücüne dikkat çekerken kimileri de bekarlığa veda etmeye hazırlanan kadınların tatlı telaşlarına ortak oluyor. Plajlarda bir adım geride durup sözü mayolarımıza bırakmanın vakti çoktan geldi.

Ürün önerisi: Koton Mayo

Cool T-shirtler

Derin v, kısa kollu ya da bisiklet yaka derken t-shirt koleksiyonumuza yeni bir kategori daha eklemenin vakti geldi; yazılı t-shirtler! Hele bir de söylemek istediğiniz halde içinizde tuttuklarınız varsa bu trend hislerinize tercüman olacak demektir. 

Ürün önerisi: Ole T-Shirt

Aksesuarların Sesi

Mevzu bahis yeni şeyler denemek olunca sınır tanımayan tasarımcılar, mayolar ve tshirtlerle yetinmedi. Birbirinden eğlenceli mesajları terlikten şapkaya birçok aksesuarın üstüne de konduruverdi. Yazılı -tshirtler sizin için fazla iddialı ise bu trende ilk adımı bir şapka ile atmanızı öneriyoruz.

Ürün önerisi: Koton Şapka