Mezuniyet Balosunun Yıldızı Olmanızı Sağlayacak Elbiseler

Mezuniyet törenlerinin yaklaşması, genç kızlar için kıyafet telaşını da beraberinde getirir. Gündelik hayatta bile çoğu zaman “Bugün giyecek hiçbir şeyim yok!” diyerek telaşlanan hanımlar, elbette hayatlarında bir defa yaşayacakları bu özel gün için de yeni ve göz kamaştırıcı bir elbiseye sahip olmak isterler. 

Bu hevesle mağazaların altını üstüne getirmeye başlamadan önce ise, alınacak mezuniyet elbisesinin ne tarz bir parça olacağına karar vermek işleri oldukça kolaylaştıracaktır. Biz de bu nedenle, bu yazımızda birbirinden şık elbise modellerini, mezuniyet balosuna hazırlanan genç kızlar için derledik!

İşte balonun yıldızı olmanızı sağlayacak mezuniyet elbiseleri!

Zarif bir şıklık için: Dantel elbiseler

Katılacağınız organizasyon ister şaşaalı bir balo olsun, ister mütevazı bir mezuniyet töreni, dantelin zarafetiyle girdiğiniz her ortamda kendinizden söz ettirebilirsiniz. Şıklığın en asil halini üzerinizde taşımanızı sağlayan dantelli mezuniyet elbiselerini tercih ederek herkesin beğenisini kazanın. 

Ürünü incele.

Tarzınıza hareket katmak için: Uçuş uçuş tuvaletler

Balonun prensesleri elbette ki tül ve şifon detayları olan, yerleri süpüren abiyeler ile boy gösterecek… Siz yürüdükçe uçuşan yumuşacık kumaşları tercih edebilir, içinizdeki enerjiyi kıyafetinize yansıtabilirsiniz. Özellikle sıcak yaz günlerine uyacak straplez modelleri tercih ederek, baloda hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ürünü incele.

Fiziğine güvenenler için: Mini elbiseler

Şık olmak için elbette ki uzun elbiseler, kabarık abiyeler giymek şart değil. “Kısa eteklerle daha rahat ediyorum” diyor ve fiziğinize de güveniyorsanız, mini bir elbise ve stiletto kombini ile herkesi büyüleyebilirsiniz. Mini elbisenizi dikkat çeken bir makyajla daha iddialı hale getirebilir, bilezik ve kolye gibi çeşitli takılarla görünümünüze hareket katabilirsiniz. 

Ürünü incele.

Elit bir görünüm için: İkili takımlar

Son birkaç yılın en favori kıyafetleri arasında, iki parçalı takımlar yer alıyor. Hafif karın dekoltesi bırakmayı mümkün kılan ikili etek bluz takımlar, stiline güvenenler için hoş birer mezuniyet elbisesi seçeneği olabilir. Elit ve çekici bir hava yaratan ikili takımları sivri burunlu ayakkabılar ve sade takılar ile kombinleyerek balonun yıldızı olabilirsiniz! 

Ürünü incele.

Trendleri yakalamak için: Omuz dekolteli abiyeler

2017 ilkbahar sezonu modasında, omuz dekolteli kıyafetler çok sevildi ve yaz döneminde de tercih edilmeye devam ediyor. Omuzları geniş gösteren bu model, neden mezuniyet elbiselerine de uygulanmasın? İster sade ve düz renkli ister şıkır şıkır abiyelerin omuz dekolteli modellerini tercih edebilir, hoş ve gizemli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ürünü incele.