Mayıs Ayının Yıldızlarından Hangisi Senin Tarzın?

Mayıs Ayının Yıldızlarından Hangisi Senin Tarzın?

Baharın gelmesi ile sadece kıyafetlerimizi değil, parfümlerimizi de yeniliyoruz. Bütün sene kullanılan ağır ve baharatlı kışlık kokular yerini hafif, çiçeksi ve fresh kokulara bırakıyor. Bu yazımızda bu baharın gözdesi olacağına inandığımız oldukça popüler parfümleri konuşacağız.

Çekici ve Etkileyeci Kadınlara Özel Marc Jacobs Decadence

 

Marc Jacobs’ın şık ve dikkat çekici şişe tasarımlı seksi ve sofistike kokusu ile tanıştınız mı?
Çiçeksi koku ailesinden gelen, içeriğinde bulgar gülü, yasemin, zambak ve orris ağırlığı olan Decadence, Adriana Lima ile kendinden bahsettirip akıllara kazınmış bir koku olarak raflarda yerini koruyor. Her daim dikkat çekici kokmayı seven kadınlar yaz akşamları elinden düşüremeyecek.

Ürün Önerisi: Marc Jacobs Decadence Eau So Decadent 100 ml Parfüm

Özgür Ruhlu Kadınlara Özel Chloe Nomade

Farklı tasarımları ve değişik fikirleri sayesinde her zaman kendinden söz ettiren Chloe, yepyeni parfümü Nomade ile tekrar gündemde. Koku ailesine floral şipre, mirabelle eriği, frezya ve meşe odunu yosunu ekleyerek yaptığı Nomade, şimdi gül notasının hakimiyetinde meyvemsi kokuları sevenlerin ilgisini çekecek. Tendeki kalıcılığı ve eşit dağılımı ise parfüm severleri tatmin edecek boyutta.

Ürün Önerisi: Chloe Nomade EDP 75 ml Parfüm

Kendi Gücünün Farkında Olan Kadınlar İçin Versace Dylan Blue

Erkek parfümü olarak tanıdığımız Dylan Blue’nun şimdi ilk kadın kokusu ile tanışın.
Versace Dylan Blue, kendi gücünün farkında olan kadınlar için eşsiz bir koku olacak. İçeriğindeki çiçeksi, meyvemsi ve odunsu notaların karışımı ile tüm tende gün boyu kendini hatırlatacak. Canlı mavi renkli şişe tasarımı ile ise akıllardan çıkmayacak Dylan Blue’yu bu yaz parfüm listenize ekleyin.

Ürün Önerisi: Versace Dylan Blue Women 100 ml Edp Parfüm