Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs ayı bu sene birçok burç için oldukça olumlu geçeceğe benziyor. Bazı burçların iş hayatında büyük gelişmeler yaşanırken, bazı burçların ise özel hayatı yeni heyecanlara yelken açıyor. Sizin ve sevdiklerinizin 2018 Mayıs ayı burç yorumlarını merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

İşte tüm sürpriz gelişmeleriyle burç yorumları!

KOÇ

Koç burçları Mayıs ayının ilk haftaları iş ile ilgili konularda biraz stres yapacağa benziyor fakat özel hayatlarındaki yeni gelişmeler bu stresi hafifletecek ve baş ağrıları yerini romantik dakikalara bırakacak. Ay sonuna doğru ise özel hayatlarındaki gelişmeler Koç burçlarının enerjilerini oldukça arttıracak.

BOĞA

Boğalar için Mayıs ayı biraz sıkıntılı geçecek fakat sonu güzel bağlanacak. Çevresinde bulunan arkadaşlarından hangisinin dost, hangisinin düşman olduğunu bu ay yaşayacağı olaylar sayesinde öğrenecek Boğa burcunu iş hayatında ise başarılı bir ay bekliyor.

İKİZLER

İkizler Mayıs ayına oldukça enerjik ve pozitif başlıyor. Özel hayatında yaşamış olduğu problemler yerini yeni ilişkilere bırakacak ve bu İkizler’in yenilenmesi yönünde alacağı ilk işaret sayılacak. Bu ay sadece para sıkınıtısı yaşama ihtimali olan İkizler, ay başından itibaren düzenli harcamalar yaparsa Mayıs ayını kurtarabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu için sevgi dolu bir ay! Yengeç burcu Mayıs ayında sevdikleri ile daha da yakınlaşacak ve hayatına yeni insanlar alacak. Oldukça pozitif bir enerji ile tüm ayı geçirecek Yengeç’ler ilişkilerinde aceleci bir tutum sergilemekten kaçındıkları sürece bu ay tatlarını kimse kaçıramaz.

ASLAN

Aslanlar bu ay duygusal olarak daha güçlü hissedecek . Duygu ve öfke kontrolünü iyi bir dengede tutacaklar ve bu, günlük enerjilerine de yansıyacak. Ay sonuna doğru iş yoğunluğu ile sinirleri biraz gerilecek Aslanları ise özel hayatında yaşanan gelişmeler sakinleştirecek.

BAŞAK

Başakları bu ay finansal anlamda oldukça kazançlı günler bekliyor. Anlık kararlardan uzak durup, iyice düşünüp atacağı adımlar sayesinde kazançları bir sonraki aylarda da devam edebilir. Mayıs ayının Başak burçları için tek pürüzü finansal gelişmeler yüzünden bu ay sevdiklerini ihmal edecek olması.

TERAZİ

Teraziler önceki aylara göre daha aktif olacak ve enerjileri sayesinde işlerini ay sonu gelmeden bitirecekler. Maddi beklentileri için ise bu bir artı olacak. Aile ve özel hayatlarına gelirsek, Terazilerin aile bağları her zamanki gibi kuvvetli fakat özel hayatlarında bir takım problemler çıkma ihtimali yüksek.

AKREP

Akrepler için Mayıs tam bir karar verme ayı olacak. Hem iş hem de özel hayatlarında birçok seçeneği olan Akrep burcu acele etmeden bir seçim yaparsa bu kendilerinin bundan sonraki aylarını iyi geçirmelerini sağlayacak.

YAY

Mayıs ayı Yay burçları için aktif başlıyor. İş hayatlarında yeni gelişmeler yaşayacak Yayların dikkatli harcamalar yapması ve para biriktirmesi gerekecek. Ailesine daha fazla zaman ayırması ve atacağı adımlarda ailesinden yardım alması gereken Yay burçları eğer aceleci davranmazsa, bu ay kendileri için olumlu bitebilir.

OĞLAK

Oğlak burçları için havaların ısınması, yeni planlar yapılacağı anlamına geliyor. Uzun zamandır kendini bunalmış hisseden Oğlak burçları için Mayıs ayı bir enerji sebebi olacak. Maddi konulara verdiği dikkat dağılmadığı sürece Mayıs ayı itibariyle güzel zamanlar kendilerini bekliyor olacak.

KOVA

Taşınma döneminde olan Kovalar için Mayıs ayı oldukça dolu dolu geçecek. Ev düzenlemekten keyif alan Kova burçları bu ay yaratıcılığını konuşturup, hobilerini gerçekleştirecek. Parasal harcamaları dengede tutabildiği sürece Mayıs ayı Kova için muhteşem olacak diyebiliriz.

BALIK

Mayıs ayında Balıkların hayatına yeni insanlar gireceğe benziyor. İş hayatlarında da yeni bir döneme başlayacak Balık burçları duygusal ilişkilerindeki problemleri çözdüğü sürece Mayıs ayını mutlu geçirecek.