Lancome’dan Bağımlısı Olacağınız Bir Koku: La Nuit Trésor

Lancome’dan Bağımlısı Olacağınız Bir Koku: La Nuit Trésor

Kalıcı bir kokuya sahip olan, afrodizyak etkisiyle baş döndüren, formülündeki doğadan gelen bileşenler ile sizi alıp uzak diyarlara götürecek bir parfüm mü arıyorsunuz? Cevabınız “Evet!” ise, Lancome’un beğenilerinize sunduğu, yukarıda saydığımız özelliklere -ve çok daha fazlasına!- sahip eşsiz bir kadın parfümü olan La Nuit Trésor’e göz atmadan geçmeyin deriz!

Orkide ve Siyah Gülün Cazibesi…

Elmas şeklindeki şişesi ile dikkat çeken, Fransız parfümcüler Christophe Raynaud ve Amandine Marie tarafından Lancome için özel olarak üretilen La Nuit Trésor, Tahiti’ye özgü vanilya orkide ve siyah gülün öne çıktığı çarpıcı bir kadın parfümü... Üst notalarında liçi meyvesi ve ahududu, kalp notalarında Şam gülü özü ve tütsü, baz notalarında ise vanilya orkide ve papirüs esansının yer aldığı birleşim, şekerli ve meyvemsi bir koku ortaya çıkarıyor. Özellikle de bilek içi, kulak memesi altı ve diz arkaları gibi sıcak noktalarda kullanmak için ideal olan parfüm, oldukça doğal ve bir o kadar da cazibeli bir kokuya sahip. 

Yeni Aşk İksiriniz…

Bir aşk iksiri olarak da tanıtılan, özellikle de gece dışarı çıkarken kullanmak için son derece uygun bir seçenek olan La Nuit Trésor, tahmin edebileceğiniz gibi kadınların oldukça ilgisini çeken bir parfüm. Ve pek tabii erkeklerin de… Eğer iddialı tarzınızı daha net bir şekilde dışa vurmanıza yardımcı olacak davetkar, etkileyici bir kokuya sahip olmak istiyorsanız, La Nuit Trésor’un bağımlısı olacağınızı söyleyebiliriz!