Kış Aylarının Sıcacık Trendi: Kadife

Kış Aylarının Sıcacık Trendi: Kadife

Kışın en gözde kumaş türlerinden kadife, son zamanlarda hiç olmadığı kadar popüler! Kalın kumaşıyla kışın soğuklarına karşı sıcacık tutan, yumuşak ve parlak dokusuyla zarif bir görüntü yaratan kadife; bu sezon elbiselerden kazaklara, eteklerden ayakkabılara kadar hemen her parçada kullanılıyor! Biz de sizin bu trendden geri kalmanızı istemedik ve kadife parçalar ile yapılacak kombinleri derledik.

İşte birbirinden şık kadife kombinleri!

Rengarenk Kadife Elbise ve Kazaklar

Kadifenin en çok yakıştığı parçalar kuşkusuz elbise ve kazaklardır. Hem gece hem de günlük giyimde rahatlıkla kullanılabilen kadife elbiseler bu sezon kuşaklı, pileli veya bileklere kadar uzayan etekleriyle; kazaklar ise boğazlı ve omuz veya bilek detaylı rengarenk modelleriyle dikkat çekiyor. Canlı renklerin hakim olduğu mini modellerini diz altı ya da çorap çizmelerle kombinleyebileceğiniz kadife elbiselerin uzun ve kuşaklı olanlarını topuklu botlarınız ve stilettolarınızla kullanarak oldukça modern görünebilirsiniz. Bol detaylı kadife kazaklarınız ise skinny jeanleriniz ve şortlarınızın mükemmel tamamlayıcıları olabilir!

Önerilen ürün: Random elbise

Pileli ve Düğme Detaylı Kadife Etekler

Kadifenin parlak kumaşıyla birleşen pileler ve asimetrik kesimler, etekleri çok daha havalı gösteriyor! Bu sayede canlı ve hareketli bir görünüm yaratan pileli modellerinin yanı sıra düğme detaylı kadife etekler de oldukça popüler. Bol kesim bluzlar ve gömleklerle çok yakışan pileli modelleri kısa bootieler ve bağcıklı botlarınızla kullanabileceğiniz gibi, spor ayakkabılarla da uydurabilirsiniz.

Önerilen ürün: Fashion Union etek

Zarif Kadife Ayakkabılar

Canlı renk tonlarıyla kış aylarını cıvıl cıvıl hale getiren kadife ayakkabılar da kaçırmamanız gereken trendlerden! Deri ve süet parçalarla mükemmel bir uyum sağlayan bu ayakkabılar; deri etek ve deri ceket tutkunlarının kombinleri için güzel bir alternatif… Son zamanların popüler parçalarından püsküllü süet çantalarla da çok yakışacak bilekli kadife botları tercih edenler, skinny jeanlerle ideal zarafeti yakalayabilirler!

Önerilen ürün: Black Pepper ayakkabı