Kış Ayları İçin 4 Etkinlik 4 Kombin

Kış Ayları İçin 4 Etkinlik 4 Kombin

Kış geldiğinde soğuk ve kasvetli havaların da etkisiyle çoğu zaman evlerimize kapanır, eğlenceyi erteleriz. Oysa kış ayları da yaz ve bahar gibi boş vakitlerinizi eğlenceli hale getirecek aktivitelerle dolu olabilir! Kışı daha dolu yaşamak isteyenler için hazırladığımız bu yazıda, birbirinden eğlenceli etkinlik fikirlerini ve bunlarla uyumlu kış kombini önerilerini sizler için derledik.

İşte kış ayları için 4 etkinlik ve tercih edebileceğiniz 4 kış kombini…

Kış Festivalleri

Her ne kadar festival dendiğinde akla genelde bahar ve yaz ayları gelse de, kış aylarında da birbirinden keyifli festivaller ile eğlenceye doymak mümkün! Yakın zamanda gerçekleşecek olan Uludağ Whitefest ve Ayder Kardan Adam Şenlikleri, bu etkinliklere örnek olarak gösterilebilir. Hava koşullarının zorlayıcı olabileceği bu tip kış etkinliklerinde, kıyafet seçiminizi kalın, yünlü kazaklar ve karda tabanı kaymayacak botlardan yana yapmalısınız. Ekstra koruma, konfor ve şıklık için de, spor bir mont/yelek tercih edebilirsiniz. Özellikle dış mekânlardayken, kombininizden uyumlu bir bereyi de eksik etmemenizi tavsiye ediyoruz!

Önerilen ürün: Colors of California kar botu

Ev Partisi

Kış aylarını değerlendirmenin en kolay yollarından biri de tabii ki evde sevdiklerimizle yapacağımız çeşitli etkinlikler ile keyifli vakit geçirmektir. Aile/arkadaş ortamında bol bol sohbet, sessiz sinema ve kağıt oyunları gibi eğlenceli aktiviteler, lezzetli yemekler ve tabii ki sıcak şarap gibi içinizi ısıtacak içecekler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kıyafet seçiminde rahatlığın ön planda olacağı uygun bir ev partisi kombini için, jeanlerinizin üzerine geçireceğiniz sweatshirtleriniz ya da kazaklarınız yeterli olacaktır. Tabii siz yine de dikkat çekici görünmek istiyorsanız, desenli çoraplarınızla tuniklerinizi giymeyi de tercih edebilirsiniz!

Önerilen ürün: Limon kazak

Buz Pateni

Bu kış cesaretinizi toplayıp buz pateni yapmaya ne dersiniz? Yakın çevrenizle yapabileceğiniz, size spor ve eğlenceyi bir arada sunan en keyifli kış etkinliklerinden biri; buz pateni yapmak… Bedensel aktivitenin yoğun olacağı bu etkinlik için kıyafetlerinizin de biraz spora uygun olması gerekir. Hem şık hem de hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak konforlu bir kombin için, tayt – sweatshirt ikilisini ya da eşofman takımlarını tercih edebilirsiniz.

Önerilen ürün: Puma eşofman takım

Kar Topu/Kardan Adam

Kışın hepimizin hevesle beklediği an; her tarafın bembeyaz karla kaplı olduğu bir sabaha uyanmak! O karların üzerine uzanıp kardan kelebek çizmek, kardan adam yapmak ve tabii ki en büyük eğlencemiz, kar topu savaşı! Kışın belki de en keyifli günlerinin geçtiği bu günlerde kıyafetlerimiz de soğuktan korunmaya yönelik olmalı. Başka bir deyişle kapüşonlu şişme mont - kalın tabanlı bot kombinlerinin tam zamanı! Tabii ki atkı ve bereniz ile kar topu savaşlarında en büyük silahınız olacak olan eldivenlerinizi ve gözlüklerinizi de kombininize dahil etmeyi unutmayın!

Önerilen ürün: Polo Atkı - Bere Takımı