Kırmızının Yükselişi

Kırmızının Yükselişi

Tüm zamanların en iddialı renklerinden olan, özellikle de kadınlar arasındaki popülaritesini asla yitirmeyen kırmızı, sonbahar geldiğinde ayrı bir anlam kazanıyor. O yüzden sonbaharın başlarını yaşadığımız şu günlerde, kombinlemesi zor bir renk olarak bilinen kırmızı ile neler yapılabileceğine bir göz atmakta fayda olacağını düşünüyoruz. Siz de aynı fikirdeyseniz, okumaya devam edin!

İşte; sonbaharın favori rengini gardırobunuza taşımanıza yardımcı olacak ilham verici kombin önerileri…

Küçük detaylar ile dikkat çekin

İlk bakışta küçük detaylar gibi görünseler de, serin havaların en önemli aksesuarları şüphesiz ki atkı, şapka, fular gibi parçalardır. Mevsim geçişlerinde de sık kullanılan bu parçalar, kıyafeti hareketlendirmek için genellikle renkli tercih edilir. Sonbahar ve kış aylarında da, özellikle de beyaz ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu kıyafetlerde şapka, fular, bere, atkı gibi parçaları kırmızı tercih etmeniz size göz alıcı bir görünüm verecektir.

Daha iddialı bir tarz için: Kırmızı ceket veya trençkot

Havalar serinlemeye başladığında giysek de giymesek de elimize alacağımız kıyafetler, üzerimizdekiler ile uyumlu olmalıdır. Kırmızı, bu konuda sandığınızdan daha kurtarıcıdır. İlgiyi üzerine çekecek bir renk olduğu için üzerinize aldığınız kırmızı bir trençkot ya da ceket, kıyafetiniz ne olursa olsun ön plana çıkmayı başaracaktır. Dolabınızdaki siyah veya beyaz pantolonları kırmızı kısa ceketlerle tamamlayabilir, uzun kırmızı trençkotlarınızı ise elbise veya gömlekleriniz ile iddialı kombinler için kullanabilirsiniz.

Ve detaylı kombinlerin olmazsa olmazı… Çanta

Kadınların en büyük tutkusu olan çantaları, tutkunun rengiyle birleştirmeye ne dersiniz? Rengi ve modeli fark etmeksizin birçok kombininizde tercih edeceğiniz kırmızı bir çanta, sizi bambaşka bir havaya sokabilir. Özellikle de siyah veya beyaz kombinlerinizde kullanacağınız uyumlu bir kırmızı çanta modeli, sade görünümünüzü hareketlendirecek, birlikte giyeceğiniz kırmızı bir ayakkabı da bu görünümü mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. Göz kamaştırıcı olmak istiyorsanız da, bu tarz kombinlere kırmızı tonlarında bir makyaj ve ojeler ile katkıda bulunabilirsiniz!