Kendi Gücünün Farkında Olan Kadınlar İçin Versace Dylan Blue

Kendi Gücünün Farkında Olan Kadınlar İçin Versace Dylan Blue

Tavır sahibi bir stil ve güçlü duruşun simgesi olan en önemli öğelerden biri hiç kuşkusuz; parfüm! Hadi sizleri o tavrın en önemli temsilcilerin biri olan Versace Dylan Blue ile tanıştıralım! Erkek parfümü olarak tanıdığımız Dylan Blue, şimdi ilk kadın kokusu ile tavrını güç katıyor.

İkonik Tavırlı - Versace Dylan Blue

Koku severlerle henüz geçen yıl buluşan Versace Dylan Blue; kendi yapabileceklerinin farkında olan kadınlar için çok duygusal, aynı zamanda da çok güçlü bir parfüm. Estetik kıvrımlardan oluşan şişe tasarımında Yunan tanrıçalarından ilham alınmış. Bu mitolojik etki Versace’nin ikonik altın rengi Medusa’sı ile birleşince ortaya çok çarpıcı bir şişe çıkmış. Şişenin elektrik mavisi göz alıcı rengi ise bize hiç de yabancı olmayan yerden: Akdeniz’den… Dylan Blue’da ilk olarak taze yeşil elma, yonca ve frenk üzümünün baskın olduğu meyve notalarıyla tanışıyoruz. Kokunun kalbine doğru ilerlediğimizde ise bizleri gül, yasemin ve petunyanın kusursuz harmonisi karşılıyor.

Keskin, Tatlı ve Meyvemsi

Dylan Blue; ihtişamın ve zenginliğin kokusunu kadınlarla buluşturuyor! Bu parfümü üç kelime ile özetleyecek olursak; keskin, tatlı ve meyvemsi en uygun tanım olur. İlk kez kullananlar, Dylan Blue’yu bugüne dek kullandığı ilk ve tek parfüm olarak tanımlıyor. Sizin ilk parfümünüz hangisiydi bilemiyoruz, ancak Dylan Blue son parfümünüz olmak için çok güçlü bir aday olacağa benziyor! :)

Ürün Önerisi: Versace Dylan Blue Women 100 ml Edp Parfüm