Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım Ayı Burç Yorumları

Dolunayın etkisini bolca göstereceği kasım, burçlar için olumlu - olumsuz birçok önemli gelişmeyi ve tabii ki maddi – manevi dönüm noktalarını beraberinde getirecek. Eğer siz de bu ay burcunuzu nelerin beklediğini merak ediyorsanız, okumaya devam edin!

İşte kasım ayı burç yorumları…

Koç

Kasım ayı Koçlar için maddi anlamda kazançlı bir dönem olacak. 11-17 Kasım aralığında ekstra kişisel kazanç bekleyebilecek olan Koç burçları, özellikle de 18-24 Kasım aralığını yatırım için değerlendirebilir. Bunun yanında belirtmekte fayda var ki grip, nezle, soğuk algınlığı gibi sonbahar hastalıklarının tehdidi altında kalacak olan Koçlar, sağlıklarına ekstra özen göstermeliler.

Boğa

Boğalar, dolunayın etkisiyle ilişkiler bakımından hareketli bir döneme girecekler. Boğaların gelecek vaat eden yeni birlikteliklere adım atabilecekleri kasımda, mevcut ilişkilerinin de daha ciddi bir hal alacağı söylenebilir. Ay sonu ise boğalar için iş ortamında ön plana çıkabilecekleri bir dönem olacak.

İkizler

İkizler burcu için kasım ayı, kariyerlerinde bir dönüm noktası olabilir. Uzun süreli projelerinde sonunda emeklerinin karşılığını alabilecek olan İkizler, bunun yanı sıra iş ve ev değişikliği gibi sürprizlerle de karşılaşabilirler. Ayrıca belirtmekte fayda var ki 5 ile 13 Kasım tarihleri arası, zayıflamak isteyen İkizler için kaçırılmayacak bir fırsat!

Yengeç

Hormonal etkinin yüksek olacağı kasım ayı, evli Yengeçler için çocuk müjdesi verirken bekarlara da yeni birliktelikler için bir şans sunuyor. Sosyal ilişkileri güçlenecek olan Yengeçler, kendileri için oldukça şanslı geçecek olan kasımda, uzun zamandır istedikleri pek çok şeye de sürpriz bir şekilde kavuşabilirler!

Aslan

Mülk edinme planı olan Aslanların aradığı fırsat, bu ay ayaklarına gelecek! Ev ve aile konularının sık sık gündeme geleceği Kasım ayı, Aslanlar açısından kendilerini geliştirmek, eğitim almak ve seyahat etmek için de son derece uygun bir dönem olacak!

Başak

Başaklar bu ay, yakın çevrelerinin ve eğitimle ilgili konuların gündeme geleceği bir döneme girecekler. Öğrencileri başarılı bir ay bekliyor. Çalışanlar için ise takvimde bolca iş gezisi var... Ayrıca Plüton’un etkisi de, ay sonuna doğru maddi yükümlülüklerin habercisi olacak.

Terazi

Teraziler bireysel ilişkiler, sosyal yaşam, maddi durum gibi birçok açıdan yoğun bir aya giriyorlar. İş ortaklıklarına dikkat etmesi gereken Teraziler, sosyal çevrelerinde ve aile yaşantılarında da gerginlikler yaşayabilir. Bununla birlikte maddi açıdan şanslı bir dönem olduğu da söylenebilecek olan kasım, riskli atılımlar için uygun bir ay…

Akrep

Bir süredir karşılaştıkları olumsuzlukların düzeleceği bir sürece girecek olan Akrepler, bütün aya yayılacak iyileşmeler hissedecekler. Akrepler için kasım ayı, özellikle de maddi ve manevi açıdan yeniliklerin ayı olacak. Ayrıca Akrepler, ev ile aile hayatlarında da karar mekanizması rolünü daha sık üstlenecekler.

Yay

Yay burcu son derece sağlıklı bir aya giriyor! Kişisel sağlık ve bakımı ön planda tutacak olan Yayları, özellikle de estetik operasyonlar için çok uygun bir dönem bekliyor. Bu ayda alacakları kararlar, Yayların istikrarlı bir çizgide ilerlemesine yardımcı olabilir.

Oğlak

Kasım ayı Oğlaklar için gücün sembolü olacak. Çevreleriyle girdikleri yoğun ilişkiler sonucu güçlü dostluklar edinecek olan Oğlaklar, bunların desteğiyle önemli işler başaracaklar. Genel olarak huzurlu geçecek olan kasımda, Oğlaklar birtakım sorunlarını çözecek, kişisel problemlerinin üstesinden gelecekler.

Kova

Kasım ayı Kovalar için kariyer açısından ciddi bir dönüşümün habercisi... Beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı bu ayda Kova burçları, karşılarına çıkacak kariyer fırsatlarını iyi değerlendirebilir ve sonraki aylarda bu fırsatlardan önemli kazançlar elde edebilirler.

Balık

Bekledikleri kariyer fırsatlarını bu ay yakalayamayacak olan Balıklar, bu zamanı kendilerini geliştirmek adına eğitimler alarak değerlendirebilirler. Aynı zamanda bol bol seyahat fırsatı da yakalayacak olan Balık burçları, bu sayede üzerlerindeki stresi bir nebze de olsun atabilecekler.