Karlı Havalar İçin 4 Kış Kombini

Karlı Havalar İçin 4 Kış Kombini

Her yerin bembeyaz bir örtüyle kaplandığı karlı havalarda hem soğuklardan korunmak hem de çizgimizi bozmadan şık görünmek, hepimiz için oldukça güç… Kat kat giyinip kalın kıyafetler seçtiğimiz kombinlerimizle kendimizi sıcak tutmaya çalışırken bazen stilimizden ödün verebiliyoruz. Biz de bu yüzden kış kombinlerinizi daha zarif hale getirmenize yardımcı olacak birkaç parça belirledik. Bu parçalarla karlı havalarda yapacağınız birbirinden şık 4 kombin önerisi için yazımızı okumaya devam edin!

Sıcacık Boğazlı Kazaklar

Pek çok tarzın en büyük kurtarıcısı, bütün parçaların en uyumlu tamamlayıcısı olan boğazlı kazaklar; kışın karlı ve sert havalarına karşı hem şık hem de sıcak bir çözüm! Karlı havalarda bile etek giymekten vazgeçmek istemeyenler için siyah renklerde seçilecek deri etek, boğazlı kazak ve çorap çizme üçlüsü; siyah – beyaz şıklığını yakalamak için birebir! Boğazlı kazaklarını pantolonlarıyla giymeyi tercih edenler ise kış kombinlerini bağcıklı botlarıyla tamamlayabilirler.

Önerilen ürün: Stamina kazak

Rahat ve Güvenli Kar Botları

Karlı havalarda hem yürüme kolaylığı sağlayan hem de soğuklardan koruyan kar botları, kış giyimimizin en rahat parçalarından biri. Özellikle buz mavisi skinny jeanler ve yün kazakların mükemmel tamamlayıcısı olan kar botları; farklı renklerdeki termal taytlar ve tuniklerle de son derece uyumlu. Bağcıklı ve kürklü modellerindeki ayrıntıları yakaladığınız kaban ve çantanızla kar botlarınız, size soğuk havalarda bile şık bir görünüm kazandıracak!

Önerilen ürün: Effe Tre kar botu

Kapşonlu Parka Şıklığı

Tüm dış giyim parçaları arasından parkalar, soğuk kış günlerinde tercih edeceğiniz en büyük koruyuculardan biridir. Kapüşonlu, beli lastikli ve kürklü modelleriyle pek çok tarza hitap eden parkaların uzun modellerini, soğuk havalarda kısa etek ve elbiselerinizin kurtarıcısı olarak rahatlıkla seçebilirsiniz. Kısa modellerini ise bu sezonun trend parçalarından deri tayt veya pantolonlarla deneyebilir; şıklığınızı kar botlarınızla tamamlayabilirsiniz!

Önerilen ürün: Vero Moda mont

Rengarenk Aksesuarlar

Ağırlıklı olarak koyu renkleri tercih ettiğimiz kış kombinlerimizi renklendirmenin en kolay yolu tabi ki aksesuarlardır! Atkı, bere ve eldivenlerden oluşan renkli takımlar, vazgeçilmez kış aksesuarları olarak karın beyazlığında rengarenk bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Berenin alternatifi olarak seçeceğiniz kulak sobaları ve rüzgarlardan korunmanızı sağlayacak renkli güneş gözlüklerini de karlı havalarda kıyafetinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz!

Önerilen ürün: Aker atkı bere takımı