İndirim Döneminde Kaçırmamanız Gereken Anahtar Parçalar!

İndirim Döneminde Kaçırmamanız Gereken Anahtar Parçalar!

Günler su gibi geçti ve yaz sezonunun sonu geldi. Hepimizin kalbi biraz buruk. Deniz, kum ve güneş ne güzeldi :)  Ancak kabul edelim, doğanın bin bir renge büründüğü sonbaharın da yeri bir başka… Eylül ayının kapımızı çalmasına sayılı günler kala, mağazalarda kış sezonu hazırlıkları başladı. Yepyeni ürünlerin görücüye çıkmasına çok az kaldı. Peki yeni sezonun en hit parçaları ile tanışmadan önce indirim döneminden sonbahara hatta kış aylarına taşıyabileceğiniz parçalara bir göz atmaya ne dersiniz? Hadi gelin, sizin için oluşturduğumuz listeye beraber göz atalım!

Sonbaharın Sevgilisi; Trençkot

Eylül ayının ikinci yarısından itibaren özellikle akşam saatlerinde bizleri daha serin havalar bekliyor olacak. Kabanların fazla, gömleklerin de ince geldiği bu dönem için toprak tonlardaki trençkotlar adeta biçilmiş kaftan… İndirim döneminde gardrobunuza muhakkak bir adet trençkot eklemenizi öneriyoruz.

Ürün Önerisi: Vero Moda Ceket

Her Dönemin Favorisi; Beyaz Spor Ayakkabı

Moda dünyasının konforuna düşkün tasarımcıları spor ayakkabılarla adeta aşk yaşıyor. Kalın tabanlı ve renkli olanları yaz sezonunda hayli popülerdi. Her geçen gün yepyeni formlara bürünmelerine rağmen, beyaz olanları tahtını hala koruyor. Siz de neredeyse %70’lere varan indirim fırsatlarını kaçırmayın ve alışveriş sepetinize beyaz bir spor ayakkabı atın.

Ürün Önerisi: Nike Ebernon Low Lıfestyle Ayakkabı

Bir Tanesi Asla Yetmez; Deri Ceket

Yazdan sonbahara tek bir parça taşıma hakkınız olsaydı, bu kesinlikle deri ceket olurdu :) Rengarenk modelleri ile içimizi açan bu mevsimsiz parçanın bir tanesi asla yetmez! Siz de radarınızı açık tutun ve gardrobunuzu indirimler sona ermeden bir deri ceketle daha buluşturun.

Ürün Önerisi: Vero Moda Siyah Ceket

Dolapların Demir Başı; V Yaka T-shirtler

Hadi itiraf edelim, hiçbirimiz tshirtlerimizin sayısını bilemiyoruz. Ancak V yakalı olanları her zaman biraz kayırıyoruz :) Özellikle düz renklerde ve desensiz olanlarını pileli eteklerden jeanlere kadar pek çok farklı parça ile kombinlemek mümkün. ‘Acaba ne giysem’ kararsızlığına düştüğümüz zor zamanların kurtarıcısı V yaka tshirtler indirim döneminin de parlayan yıldızı.

Ürün Önerisi: U.S. Polo Assn. Logosu Taşlı Beyaz T-Shırt