İdeal Babalar Günü Hediyesi Olabilecek 5 Parfüm

İdeal Babalar Günü Hediyesi Olabilecek 5 Parfüm

Güzel bir parfüm, Babalar Günü’nde babanıza onu unutmadığınızı göstermek için alabileceğiniz en şık hediyelerden bir tanesidir... Siz de böyle düşünüyor ve bu Babalar Günü’nde babanıza seveceği ve her gün kullandıkça sizi hatırlayacağı özel bir parfüm armağan etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

İşte bu Babalar Günü’nde babanızı mutlu etmek için tercih edebileceğiniz parfümler!

Dior Homme Sport

Babalarının baharatlı bir parfümden hoşlanacağını düşünenler, Dior Homme Sport’u değerlendirebilir. Yenilenen formülünün üst notalarında Sicilya limonu ve zencefil, kalp notasında iris, baz notalarında ise odunsu ve doğal bir aromaya sahip olan Virginia sedirinin ön plana çıktığı parfüm, güne taze bir başlangıç yapmak isteyenler için iç açıcı bir seçenek!

Ürünü incele.

Jean Paul Gaultier Le Male

Yılların eskitemediği, geniş kitlelerce sevilen parfümlerden olan Jean Paul Gaultier Le Male, Babalar Günü hediyesi olarak almak için de son derece uygun... Nane, amber ve vanilya kokularının karışımıyla ortaya çıkan eşsiz koku, özellikle de uzun süre kalıcı olabilecek bir parfüm arayanlar için ideal. Erkek bedeni şeklindeki şişe tasarımı da, Le Male’i dikkat çekici kılan şık bir detay…

Ürünü incele.

Moschino Sailing Forever

Babanıza ferah, canlandırıcı bir parfüm almak isterseniz, tercihiniz Moschino Sailing Forever’dan yana olabilir. Sıcak yaz günlerine uygun, iç açıcı bir kokuya sahip olan parfümün üst notalarında nane, greyfurt, limon; orta notalarında ardıç ve lavanta yer alırken finali misk ve amber yapıyor. 

Ürünü incele.

Paco Rabanne 1 Million

Yaz günlerinde tercih edilebilecek taze, ferahlatıcı ve aynı zamanda baharatlı bir koku daha… Hoş bir Babalar Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz Paco Rabanne 1 Million, mandalina ve nane kokularıyla açılışı yapıyor. Kalp notalarında saf gül ve tarçın, alt notalarında ise amberin yer aldığı etkileyici parfüm, gerek kokusu gerekse şişe tasarımıyla hoş bir armağan olabilir.

Ürünü incele.

Roberto Cavalli Uomo

Tatlı ve çiçeksi kokulardan hoşlanan babalara verilebilecek en güzel Babalar Günü hediyelerinden biri ise Roberto Cavalli Uomo... Aromatik bir formüle sahip olan parfümün üst notalarında siyah menekşe, kalp notalarında bal, baz notalarında ise sedir ağacı kokusu ön plana çıkıyor.

Ürünü incele.