Haziran Ayı Burç Yorumları

Haziran Ayı Burç Yorumları

Yaz mevsiminin ilk mevsimi nihayet geldi. Bakalım yazın ilk ayında yıldızlar neler söylüyor.

Koç Burcu

Sevgili Koç burçları,  bu ay yapacağınız kısa yolculuklar iş hayatınızda istikrarlı gelişmeleri beraberinde getirebilir. İnançlarınız sayesinde zorlukların üstesinden kolayca gelecek ve maddi durumunuzu daha iyi bir noktaya taşıyabileceksiniz. Akıl yoluyla aldığınız kararları bir an bile tereddüt etmeden uygulamanızı öneriyoruz. Aşk hayatınız ise sürprizlere gebe. Heyecan verici gelişmeler sizi bekliyor. Bu ay sağlığınız konusunda ise biraz daha hassas olmalısınız. Bedeninize iyi davranın.

 

Boğa Burcu

Sevgili boğalar bu ay adeta kendinizi şarj edeceksiniz. Bir önceki ayın disiplinli enerjilerinden sonra Haziran, istikrarlı ve sağlıklı gelişmeleri haber veriyor. Güvenilir insanlar ile iş hayatınızda tanınırlığınızı arttırabilir, önemli iş birliklerinin başrolünde olabilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizden gelecek maddi ve manevi destek ile birlikte olduğunuz kişi için ne kadar önemli olduğunuzu bir kez daha hissedeceksiniz. Yalnız bir boğa iseniz, aşka hazırlıklı olun. Yıldızlar sizinle. :)

 

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bu ay sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Arkadaşlarınız sizin hem maddi hem de manevi desteğinize ihtiyaç duyabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yeteri kadar yanınızda yer almadığı düşüncesi ile yalnız kalmış hissedebilir ve bunun yansıması ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ay boyunca özel yaşamınız ile ilgili konularda kararlar almadan önce iki kez düşünmelisiniz. Lütfen, fevri hareket etmeyin.

 

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç burçları, bu ay belge ve evrak işlerinde bir takım karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bitti diye endişelendiğiniz ilişkiniz için gerçek dostlarınızdan gelecek öneri ve teklifleri değerlendirmeniz durumunda barışma ihtimaliniz olabilir. Kim bilir belki de birbirinize daha büyük bir aşkla bağlanırsınız. :)

 

Aslan Burcu

Bu ay, kariyer hayatınızda da eğitim hayatınızda da olağanüstü bir büyüme yaşamanız mümkün. Yeni projeler beklenmedik kazanımlar elde etmenize ve finansal kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle aranızda bir takım güven problemleri oluşabilir. Bekar aslanlar size de güzel bir haberimiz var, aşk hayatınızda kalıcı ve olumlu gelişmeler olacak.

 

Başak Burcu

Sevgili başak burçları bu ay ruhsal olarak arınacağınız bir dönemden geçeceksiniz. İç dünyanızdaki temizlik size çok iyi gelecek. Bu ay gökyüzü genel olarak sizden yana. İş ve eğitim hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Özel hayatınızda ise anlık öfkelerden uzak durmanızı öneriyoruz.

 

Terazi Burcu

Bu ay ortaya atılan bazı laflar arkadaşlarınızla aranızı açabilir. Dikkatli olun ve başkalarının sözleri ile hareket etmeyin. İş hayatınızda ise var olan şartlarınızın kıskanıldığını daha da yakından anlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ofis ortamında aranıza yeni katılanlara karşı temkinli davranmanızı öneriyoruz.

 

Akrep Burcu

Sevgili Akrep burçları, bu ay işbirliklerinizi ve ortaklarınızı bir kez daha gözden geçirmenizi öneriyoruz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tavırları size biraz sert gelebilir. Olumlu tavrınızı korumalı ve sabırlı davranmalısınız. Bekar akrep burçları ise yalnızlığın keyfini biraz daha sürebilir. Birliktelikler için doğru ayda değilsiniz, ama az kaldı. :)

 

Yay Burcu

Sevgili Yay burçları, bu ay sizi soluksuz bir çalışma temposu bekliyor. Neyse ki bu emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Eşinizle ya da sevgilinizle ilişkinizde ise bir takım sorunlar olabilir. Bu ay bu sorunların karşılıklı empati ile çözüleceğinin müjdesini verelim. İş hayatınızda ise birikimlerinizi değerlendirirken çok şanslı olacağınızı belirtelim.

 

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burçları iş ve eğitim hayatınızda yeni projelere girmek değişimleri gerçekleştirmek için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay hukuki ve resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ve kendi işinizin takibini yine kendiniz yapın. Özel yaşamınızda ise hassasiyetin önem kazandığı enerjiler söz konusu. Hata yaptıysanız özür dileyin ve olaylar kontrolünüzden çıkmadan çabuk bir şekilde hareket edin.

 

Kova Burcu

Bu ay iş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen arkadaşlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabilir ve kızgınlıklarla kendinize zararlar verebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise anlık öfkelerden ve kırıcı sözler etmekten kaçının. Sizi kızdıran şeyler dışarıdan göründüğü gibi olmayabilir. Bekar kovalar ise daha şanslı. Heyecan dolu bir birliktelik için tüm şartlar olgunlaşmış durumda.

 

Balık Burcu

Bu ay özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Siz kendi geminizi doğru götürmeye çalışın ve dedikodulara kulak asmayın. İş ve özel yaşamınızda ise bencil tavırlar içinde olmamanızı öneriyoruz. Sonuçta tüm başarılar ekip işidir. Bekar balıklar ön yargınızdan kurtulduğunuzda aşk kapınızı çalacak