Haziran Ayı Burç Yorumlarıkk

Bir yeni ayın ve bir dolunayın yaşanacağı, pek çok gezegenin kritik açılarda bulunacağı haziran ayı, burçlar açısından oldukça hareketli geçecek. Eğer gezegenlerin hareketlerinin kimi zaman olumlu, kimi zaman olumsuz sonuçlar doğuracağı haziran ayında burcunuzu nelerin beklediğini merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız haziran ayı burç yorumlarına bir göz atmanızda fayda var!

 

Koç

Koç burcunda gelişmeler, kariyer ve ilişkiler üzerine yoğunlaşacak. Bu ay Koçlar kariyerlerinde birtakım atılımlar yapacak, ve ilişkilerle ilgili problemlerini daha anlayışlı bir tutum göstererek rahatlıkla çözebilecek.

 

Boğa

Boğalar için haziranda hem olumlu, hem de olumsuz gelişmeler söz konusu... Bu ayki dolunay sebebiyle sosyal ilişkileri pek iyi gitmeyecek olsa da, en azından iş hayatında emeklerinin karşılığını alacakları söylenebilir.

 

İkizler

Haziran burçlarından İkizler için güzel gelişmeler kapıda! Ayın ilk günlerinde maddi anlamda rahatlama yaşayacak olan İkizler burcu, yeni ay ile enerji bulacak, ve sosyal çevresine de daha fazla zaman ayırabilecek.

 

Yengeç

Yengeçlerin haziran ayı burç yorumları oldukça olumlu! Bu ay, bir süredir devam etmekte olan problemlerini yaratıcı ruhları sayesinde çözebilecek olan Yengeçler, hayatlarının kontrolünü de ellerine alacaklar!

 

Aslan

Haziran ayı Aslanlar için iş hayatında uzun soluklu süreçlere adım atacakları, gelecek planlarını belirleyecekleri bir ay olacak. Ayın 20’sinde gerçekleşecek olan Merkür - Satürn karşılaşması ise, sosyal ilişkilerini olumsuz etkileyebilir.

 

Başak

Bu haziran, Başaklar için kesin kararlardan kaçınılması gereken bir ay… İlişkilerle ilgili önemli kararlar almakta acele etmemek ve finansal konularda dikkatli olmak şart! Ayrıca belirtmekte fayda var; Merkür’ün 11 Haziran’da diğer gezegenlerle yapacağı dik açı, sosyal ilişkileri olumsuz etkileyebilir.

 

Terazi

Teraziler, uzun süredir sabır gösterdikleri konularda nihayet istediklerine kavuşacak. Yeni ay, seyahat ve eğitim cephelerinde hareketliliğe sebep olacak. Dolayısıyla yurt içi ya da yurt dışı seyahat planları yapmak, ya da yeni bir kursa başlamak için uygun bir dönem geliyor!

 

Akrep

Haziran, Akrepler için başarılarla dolu, güzel bir ay olacak! Bu ay kariyer ya da özel hayatlarındaki belli başlı sorunlara kolaylıkla çözüm üretebilecek olan Akrepler, maddi konularda da rahatlamalar yaşayabilir.

 

Yay

Yayları hem güzel, hem de zorlu bir ay bekliyor. İş ve eğitim hayatlarında başarıyı yakalayacak olan Yaylar, finansal konularda ise zor kararlar almak zorunda kalabilirler. Bunların yanında, 9 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunayda da sabırlı olmaları gerekiyor!

 

Oğlak

Haziran ayında, Oğlaklar iç dünyalarına yönelebilecekleri bir döneme girecekler. Bu dönemde dolunayın da etkisi ile ilişkilerini derinlemesine analiz edebilir, hayatlarıyla ilgili isabetli kararlar alabilirler.

 

Kova

Kovalar için haziran, birtakım belirsizliklerin son bulacağı bir ay olacak. İş ve özel hayatlarında bir süredir devam eden bilinmezlik sona erecek; maddi ve manevi rahatlama yaşanacak. Gerçekleşecek olan dolunay ise, maddi konulara biraz dikkat etmelerini gerektirebilir!

 

Balık

Balıkların bir süredir finansal anlamda gösterdiği çabalar, bu ay onlara getiri sağlamaya başlayacak. Hayatlarındaki ufak tefek sorunlar kendiliğinden çözülecek. Ayrıca, dolunay sayesinde fiziksel ve ruhsal enerjileri de zirvede olacak!