Hayatına Tarz Bir Dokunuş!

Hayatına Tarz Bir Dokunuş!

Stiller hayat tarzlarıyla, hayat tarzları kişiliklerle birleşiyor. Kendini yaşamak isteyen kadının stilini de keşfetmesi ve yaşayabilmesi gerek. Bu gereklilik kadınları özellik, estetik ve kişiselleştirilmiş ifade biçimlerine yöneltiyor. Farklılık, özerklik arayışındaki bu ifade biçimlerinin yaratıcıları ve taşıyıcıları gün geçtikçe hayatımızda daha önemli bir yere sahip oluyor. Seçtikleri her bir kıyafet bir anlamı, her kombin başka bir duyguyu ve tarzı yansıtıyor. Hayatımıza kattıkları bu dönüştürücü dokunuşları kıyafetlerin, giyinmenin ve yargıların ötesine geçiyor.  

Biz de yaşamınıza yeni bir dokunuş getirebilmek, kendinizi daha iyi ifade edebilmenize yardımcı olabilmek, yargıların ve sınıfların dışında doğru motivasyonu edinebilmenizi sağlamak için bu zarif projeyi hayata geçirdik.

Keşfetmek için tıklayınız.

Boyner, Nike, Ceylan Atınç, Duygu Özaslan, Tuğçe Durak, Neslişah Çetin aynı projede aynı motivasyonla bir araya geldi. Boyner’in birçok kombini içine alabilen ürün çeşitliliğine, Nike’ın iddialı ve karakteristik ürünlerini ekledik. Ceylan Atınç’ın stil danışmanlığı ile kattığı estetiği ve içten ruhu birleştirerek bunu Duygu Özaslan, Tuğçe Durak, Neslişah Çetin ve Ceylan Atınç ile görselleştirip ortaya bu heyecan verici oluşumu çıkardık.

Bu birlikteliği takip ederek hem bu önemli kişilerle ve tercihleri ile ilgili bilgi sahibi olacak hem de kadınlar için neden önemli olduklarını keşfedeceksiniz. Bununla da kalmayacak kendi stiliniz ve seçimlerinizle ilgili özel ipuçları yakalayacaksınız. Farklı ve özgün stilleri tanırken kendinizi de yeniden keşfedecek, yeniliklere açık bir bakış açısına sahip olacaksınız. Düzenli olarak her hafta bu birbirinden etkileyici insanları, seçimlerini ve stillerini sizlere tanıtacağız. Son olarak Ceylan Atınç'tan eşsiz stil ve moda tüyoları almayı da ihmal etmeyeceğiz.

Giyime merakı, zarafet ve estetik arayışı bitmeyen kadınların kaçırmaması gereken ayrıntılarla dolu bu özel projeyi takipte kalın.

Keşfetmek için tıklayınız.