Gardırobunuz Mevsim Geçişlerine Hazır mı?

Gardırobunuz Mevsim Geçişlerine Hazır mı?

Yaz aylarında tüm bonkörlüğü ile tenimizi kavuran güneş, yerini daha serin ve hatta biraz da yağışlı Eylül ayına bıraktı. Bir açık bir kapalı halleriyle başımızı döndüren gökyüzü, yüksek bir sesle ‘şehre hoş geldiniz’ der gibi :) Tabi hepimiz hoş bulduk ama yazla vedalaşmak da kolay değil…  Zihinlerimizi sonbahara hazırlamak biraz daha zaman alacak olsa da yapılacak çok iş var! Biz de bu arada boş durmadık ve gardıroplarımızı mevsim geçişlerine hazırlamanın yollarını araştırdık.

Onsuz Olmaz; Blazer Ceket

İster bir Jean, isterseniz dar kesimli bir kalem etek. Blazer ceketin uyum sağlayamayacağı bir parça yok gibi. Dolabınızda en az bir tane olduğunu tahmin ediyor ve nereye kaldırdığınızı bir an önce hatırlamanızı öneriyoruz.

Ürün Önerisi: North Of Navy Ceket 

Aksesuardan Fazlası; Şal

Hem çok hafif hem de taşıması kolay bu aksesuar mevsim geçişlerindeki kararsız havalarla başa çıkmak için adeta biçilmiş kaftan… Düz ve desensiz kombinlerinizi tek bir hamle ile renklendirme şansı da veren şalları bu dönemde yanınızdan ayırmayın.

Ürün Önerisi: Limon Şal

Her Zaman Romantik; Hırka

Yaz aylarında gardrobumuzun gerilerine düşen hırkaları oldukları yerden çıkarmanın vakti geldi. Özellikle elbiseler ve uzun eteklerle beraber giyildiğinde bohem-şık bir görünüm oluşturan dökümlü hırkalar, ‘kafası karışık’ diyebileceğimiz sonbahar havalarının favorisi.

Ürün Önerisi: Koton Hırka 

Mevsimsiz Bir Parça; Pileli Etekler

Boyları genelde dizin altına kadar uzanan bu etekleri yaz aylarından sonbahara taşımak çok kolay. Tek yapmanız gereken, daha serin akşam saatleri için yanınızda bir sweatshirt ya da Jean bir ceket bulundurmak.

Ürün önerisi: Beymen Club Etek