Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Burç Yorumları

Yazın sıcak günleri yavaş yavaş etkisini kaybederken, son baharın ilk ayı eylül de gelip kapımızı çaldı. 6 Eylül’de gerçekleşecek Merkür’ün geri hareketiyle beraber yıldızların iletişim becerilerimiz üstünde çok önemli etkileri olacak. Hemen ardından 9 Eylül tarihinde ise gökyüzü bir başak dolunayına ev sahipliği yapacak. Bu başak dolunayı hepimiz için kendimize karşı daha hassas ve özenli davrandığımız bir dönemin kapılarını açacak. Söz konusu yıldızlar olunca ‘benim için bu kadarı yetmez, detaylı bilgi almak isterim’ diyenlerdenseniz, sizi eylül ayı burç yorumlarımıza bekleriz.

 

Koç Burcu

Sevgili koç burcu, günlük hayatınızda her detayla daha hassas bir şekilde ilgileneceğiniz bir döneme girdiniz. 9 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek yeniay ile çalışma ortamınızda yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni iş fırsatları, farklı projeler gündeminizde yer alabilir. Hayatınızı düzenlemek, özel hayatta kalıcı adımlar atmak ve yeni başlangıçlar yapmak için ideal zamanlarda olduğunuzu söylemek isteriz.

Boğa Burcu

Sevgili boğa burcu, bu ay gündeminizde evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar var. Kontrollü ve sakin davranmanızı öneriyoruz. Risk barındıran her konudan uzak durmakta fayda var. Hayatınızdaki insanlarla ilgili netlik kazanacağınız, sizi bir yol ayrımına götüren bu süreçte sükûnetli davranmalısınız.

İkizler Burcu

Sevgili ikizler burcu, bu ay gündeminizde aile ve yerleşim gibi konular var. 9 Eylül’deki Başak yeniayı aile konularında eleştirel bir tavır takınmanıza neden olabilir. Koç burcunda gerçekleşecek dolunay ise size sosyal yaşantınızda, arkadaş ve dostluklarınızda kararlarınızı destekleyen, teşvik edici etkiler getirecek. Kendinizi daha etkin ifade ettiğiniz keyifli bir süreç sizi bekliyor.

Yengeç Burcu

Sevgili yengeç burcu, seyahatler, eğitimler ve iletişim konuları bu ay gündeminizi yoğun olarak meşgul ediyor. 9 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek yeniay eğitim ve iletişim, konularında size ışık tutacak. 25 Eylül’deki Koç dolunayı ise kariyerinizde tüm dengelerin değişebileceğine işaret ediyor. Kariyerinizde parlayacağınız, hedeflerinize ulaşacağınız bir dönem olacak.

Aslan Burcu

Sevgili aslan burcu, bu ay detaylar ve öz disiplin hayatınızın merkezine oturmuş gibi görünüyor. Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle beraber anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Detay ve disiplin bu süre zarfında mottonuz olacak. 25 Eylül Salı günü Koç burcunda gerçekleşecek dolunay sizin yurt dışı kapılarınızı sonuna kadar aralayacak. Çok uluslu veya yabancı menşeli bir firmada iş fırsatları da önünüze çıkabilir.

Başak Burcu

Sevgili Başak burcu, 6 Eylül’de Merkür’ün burcunuza geçişi iletişim becerilerinizi güçlendirecek. Öğrenmeye daha açık olduğunuz bu süreçte yeni başlangıçlar için harekete geçeceksiniz. Sağlığınıza daha fazla dikkat edebilir, spora başlayabilirsiniz. 25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay ise sağlık evinizde olacak. Kontrol yaptırmak için ideal bir zaman.

Terazi Burcu

Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle siz de kendinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Bu süre zarfında kendinizi mercek altına alıp, öz eleştiriler yapabilirsiniz. Rüyalarınız her zamankinden daha anlamlı olabileceği gibi sezgileriniz de oldukça güçlenecek. 9 Eylül’de Venüs’ün Akrep burcuna geçişi ise gündeminize finansal konuları getirecek.

Akrep Burcu

Sevgili akrep burcu eylülde dopdolu bir ay sizi bekliyor. Mesela arkadaşlarınızla iletişiminiz her zamankinden daha yoğun olacak. Daha sık haberleşecek ve daha sık plan ve program yapacaksınız. Organizasyonlar, konserler, beraber çıkılan tatiller dostluklarınızın daha da pekişmesine yardımcı olacak. Kendinize daha çok ihtimam gösterebilir, sağlığınıza daha da dikkat edebilirsiniz.

Yay Burcu

Sevgili yay burcu bu ay sizin için varsa yoksa kariyer desek abartmış olmayız. Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle beraber kariyer alanınızda çözüm odaklı bir tavra bürüneceksiniz. Kariyerinizde beklediğiniz destek ve teşvikleri alacaksınız. İlişkilerinizde kontrollü ve aklıselim davranmalısınız. Fevrilik ve kıskançlıklardan uzak durmalısınız. Bekârsanız her an yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Sevgili oğlak burcu bu ay size yollar göründü :) 6 Eylül günü Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle beraber uzak ülkelere seyahatler ön plana çıkacak. 9 Eylül Pazar günü Başak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber kendinizi yenilemek ve dış görüntünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Minik bir estetik operasyon sizi bekliyor olabilir.

Kova Burcu

Sevgili kova burcu size güzel bir haberimiz var J Merkür’ün Başak burcuna geçişi miras, nafaka veya tazminat gibi konularda sizi maddi anlamda rahatlatacak kaynaklar sunabilir. 9 Eylül’de Başak burcu yeniayı ile sözleşmeler imzalayabilir, bütçenizi planlayabilirsiniz. Spontane kısa mesafe yolculuklar yapabilirsiniz. Bu esnada güzel haberler alacaksınız.

Balık Burcu

Bu ay yeni anlaşmalar, yeni ortaklıklar gündeminizde olabilir. İnce eleyip sık dokuyan tavrınızla başarı getirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca finansal kaynaklarınızı planlamak için de doğru zaman. Yatırım yapmak için destekleyici etkiler söz konusu. Kendinize maddi anlamda güvence sağlayacak ek gelirler elde edebilirsiniz.