Eylül Ayı Burç Yorumları

Koç

Eylül, koç burcu için güzel bir ay olacak. Mars’ın olumlu etkilerini hissedecek olan Koçlar, özel hayatlarında hareketli bir dönem yaşayabilir. Koçlar hayatlarını pek çok alanda köklü bir şekilde değiştirmek üzere…

Boğa

Boğaların burç yorumu, eğitim ve iş hayatları ile ilgili umut vadediyor. Boğalar için öğrenim ve kariyer hayatında ani ve büyük değişikliklerin yaşanması an meselesi. Uzun zamandır çalışan Boğalar, emeklerinin karşılığını alacak.

İkizler

Eylül, İkizler için yanlış anlaşılmaların biteceği ve sorunların çözüme kavuşacağı bir ay olacak. Retro Merkür son zamanlarda İkizler’in ikili ilişkilerini ve anlaşmaları zorlamıştı; fakat eylülde bu olumsuz etki yerini olumlu gelişmelere bırakacak.  

Yengeç

Yengeçlerin eylül ayı burç yorumu, yeniliklerin habercisi! Maddi durumları düzelen Yengeçler, geride bıraktığımız tutulmaların da etkisiyle daha fazla seyahate çıkabilir ve sosyal ilişkilerini güçlendirebilir. Yeni bir eğitime ya da projeye başlamak için doğru zaman...

Aslan

Aslanların burç yorumuna bakılırsa, onları oldukça kazançlı bir ay bekliyor. 6 Eylül’deki dolunay ve sonrasındaki yeni ayın etkisiyle Aslanların maddi durumu iyileşiyor, borçları ödemek ve kazancı artırmak için uygun bir döneme giriliyor.

Başak

Başakların burç yorumlarına göre 20 Eylül’deki kuvvetli yeni ayın etkisiyle özel hayatta ya da iş hayatında bazı sonlanmalar yaşanabilir. Kesin karar almak için acele etmemek ve Ekim ayını beklemek gerekiyor.

Terazi

Terazilerin burç yorumuna göre, son derece önemli bir döneme giriliyor… Jüpiter ve Venüs’ün açısı ile bulunamayan çözümler, uzun zamandır beklenen iş fırsatları ve özel hayatta sürpriz gelişmeler gündeme gelecek. Bu şanslı periyodu verimli geçirmek gerekiyor.

Akrep

Eylül ayı burç yorumlarına göre Akrepler şanslı bir döneme giriyor. Geniş çevrelere girecek ve sosyal bir ay yaşayacak olan Akreplerin, maddiyattan özel hayata dek pek çok konuda talihi dönecek. Tüm bu gelişmelerin sebebi ise, Satürn’ün baskılayıcı etkisinin giderek azalması…

Yay

Eylül, Yaylar için zorlu geçebilir… Yayların burç yorumuna göre hayatlarının pek çok alanında sorumluluk almaları ve disipline olmaları gereken günler yaklaşıyor. Jüpiter ve Venüs’ün desteği sayesinde çevrelerinden güç alabilirler.

Oğlak

Eylül ayının, Oğlakların iş hayatından uzaklaşmaları, seyahate çıkıp kafa dinlemeleri için doğru zaman olacağı söylenebilir! Yeni ay ve dolunayın etkisiyle Oğlakların hayatlarına önemli kişiler dahil olabilir.

Kova

Kovaların burç yorumlarına göre bu ay uzun zamandır beklenen maddi rahatlama yaşanacak. Uzun bir zamandır hayatlarında değişim yaşayan Kovalar, gösterdikleri çabaların karşılığını alacak.

Balık

Merkür retrosu ile sosyal ilişkileri kuvvetlenen Balıklar, eylül ayında da ilişkileriyle ilgili önemli döngüler yaşayacak. Balıklar için eylül, maddi kaynakların artacağı, kariyerde olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacak.